Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 9 января 2020 года № 02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 января 2020 года № 4492. Утратило силу постановлением акимата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 20 января 2021 года № 09
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 20.01.2021 № 09 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).

Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 02 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қаңтарда № 4492 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 20 қаңтардағы № 09 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің 20.01.2021 № 09 (алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9, подпунктом 1) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат района Т.Рыскулова ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере двух процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабы 6) тармақшасына, 27-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Т.Рысқұлов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екі пайыз мөлшерiнде мүгедектер үшiн жұмыс орындарына қосымшаға сәйкес квота белгiленсін.

2. Признать утратившим силу постановления акимата района Т.Рыскулова от 19 апреля 2019 года № 150 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4205, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 31 мая 2019 года).
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Оразхана Руслана Конысбаевича.

2. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 19 сәуірдегі № 150 қаулысы (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4205 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылғы 31 мамырында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Руслан Қонысбайұлы Оразханға жүктелсін.