О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 29 июля 2014 года № 40/01 "Об утверждении перечня энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет бюджетных средств"
Постановление акимата Карагандинской области от 28 января 2020 года № 04/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 31 января 2020 года № 5696
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменение в постановление акимата Карагандинской области от 29 июля 2014 года № 40/01 "Об утверждении перечня энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет бюджетных средств" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2723, опубликовано 4 сентября 2014 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 154-155 (21675-21676), "Орталық Қазақстан" № 167-167(21802), 8 сентября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет"):
Перечень энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет бюджетных средств, утвержденный вышеуказанным постановлением изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Ж. Қасымбек
Приложение
к постановлению
Аким Карагандинской
области
от 28 января 2020 года
№ 04/01
Утвержден постановлением
акимата Карагандинской области
от "29" июля 2014 года
№ 40/01
Перечень энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет бюджетных средств
Название болезни
Общие нескольким видам животных
трипаносомозы
Крупный рогатый скот
тейлериоз
Лошади
мыт
сальмонеллезный аборт кобыл

"Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 шілдедегі № 40/01 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 28 қаңтардағы № 04/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 қаңтарда № 5696 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" заңдарына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 шілдедегі № 40/01 "Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2723 болып тіркелген, 2014 жылғы 4 қырқүйекте № 154-155 (21675-21676) "Индустриальная Караганда", № 167-168 (21802) "Орталық Қазақстан" газеттерінде, 2014 жылғы 8 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесі, осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Ж. Қасымбек
Қарағанды облысының
әкімі
2020 жылғы 28 қаңтары
№ 04/01
қаулысына қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің
2014 жылғы 29 шілдедегі
№ 40/01 қаулысымен бекітілді
Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесі
Аурудың атауы
Жануарлардың бірнеше түріне ортақ
трипаносомоздар
Ірі қара мал
тейлериоз
Жылқылар
сақау
биелердің сальмонеллезді іш тастауы