Об установлении зон санитарной охраны источников питьевого водоснабжения Костанайской области
Постановление акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 мая 2022 года № 27893
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан, статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить зоны санитарной охраны источников питьевого водоснабжения Костанайской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Костанайской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Согласовано
Республиканское государственное
учреждение "Департамент
санитарно-эпидемиологического
контроля Костанайской области
Комитета санитарно-
эпидемиологического контроля
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
Согласовано
Республиканское государственное
учреждение "Тобол-Торгайская
бассейновая инспекция по
регулированию использования и
охране водных ресурсов Комитета
по водным ресурсам Министерства
экологии, геологии и природных
ресурсов Республики Казахстан"
Приложение 1
к постановлению акимата
Костанайской области
от 28 апреля 2022 года
№ 181
Зоны санитарной охраны источников питьевого водоснабжения Костанайской области
Наименование источника водозабора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Алтынсаринский район
1
Скважины № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9 Убаганского месторожде ния подземных вод
Радиус – 30 метров вокруг каждой скважины
1,7 гектара
Радиус – 200 метров вокруг каждой скважины
75,36 гектара
Длина – 2875 метров
Ширина – 6680 метров
1920,50 гектара
Скважины Лихачевского месторождения подземных вод: № 2
Радиус – 50 метров вокруг скважины

Қостанай облысының ауыз сумен жабдықтау көздерiнiң санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 4 мамырда № 27893 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Қостанай облысының ауыз сумен жабдықтау көздерiнiң санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Қостанай облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. "Қостанай облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов
Келісілді
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау комитетінің Қостанай
облысының Санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау
департаменті" республикалық
мемлекеттік мекемесі
Келісілді
"Қазақстан Республикасы
Экология, Геология және табиғи
ресурстар министрлігі Су
ресурстары комитетінің Су
ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Тобыл-
Торғай бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттік
мекемесі
Қостанай облысы әкімдігінің
2022 жылғы 28 сәуірдегі
№ 181 қаулысына
1-қосымша
Қостанай облысының ауыз сумен жабдықтау көздерiнiң санитарлық қорғау аймақтары
Су тарту көзінің атауы
Санитарлық қорғау аймағының мөлшерлері
I-белдеу
II-белдеу
III-белдеу
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
Алтынсарин ауданы
1
№ 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 30 метр
1,7 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасын да 200 метр
75,36 гектар
Ұзындығы – 2875 метр
Ені – 6680 метр
1920,50 гектар
Лихачев кен орнының жер асты суларының ұңғымалары: № 2
Радиусы – ұңғыманың айналасында 50 метр

0,785 гектара
Длина – 340 метров
Ширина – 262 метра
6,2 гектара
Длина – 340 метров
Ширина - 262 метра
6,2 гектара
№ 3
Длина – 342 метра
Ширина – 240 метров
5,65 гектара
Длина – 342 метра
Ширина – 240 метров
5,65 гектара
№ 4
2
Скважины № 1, № 2 в селе Шокай
Длина – 140 метров
Ширина – 100 метров
1,4 гектара
Длина – 140 метров
Максимальная ширина – 100 метров
1,4 гектара
Длина – 572,5 метра
Максимальная ширина – 169,5 Метра
14,7 гектара
3
Скважины № 70, № 105 Щербаковского месторождения подземных минеральных вод
Длина – 70 метров
Ширина – 60 метров
1,14 гектара
Длина – 87 метров
Ширина – 77 метров
0,71 гектара
Радиус – 473 метра
68,35 гектара
4
Скважины № 74, № 75 Щербаковского месторождения подземных минеральных вод
Длина – 60 метров
Ширина – 60 метров
Длина – 77 метров
Ширина – 77 метров
5
Скважины № 81, № 81а (резервная) Новоалексеевского водозабора Убаганского месторождения подземных вод
Радиус – 30 метров
0,4 гектара
Радиус – 50 метров
0,95 гектара
Радиус – 358 метров
40,2 гектара
6
Скважины № 1593 и № 1595 (основная и резервная) Докучаевского месторождения подземных вод
Радиус – 30 метров
0,31 гектара
Радиус – 94 метра
2,9 гектара
Радиус – 667 метров
139 гектаров
7
Скважины № 1, № 2, № 3 (резервная) Чураковского водозабора Убаганского месторождения подземных вод
Радиус – 30 метров
1,78 гектара
Радиус – 87 метров
7,02 гектара
Радиус – 1064 метра
355,47 гектара
Город Аркалык
8
Скважины № 300, № 300 А, № 300 Б в селе Фурманово
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
1,23 гектара
Радиус – 162 метра вокруг скважин
7,01 гектара
Радиус – 780 метров вокруг скважин
182,8 гектара
9
Ащи-Тастинский хозяйственно-питьевой водозабор поверхностных вод
Протяжен ность по длине – 200 метров вверх по течению от водозабора и 100 метров вниз по течению от водозабора
Протяженность по ширине – 100 метров от линии уреза воды по правому и левому берегу
23,2 гектара
Суммарная протяженность рек Ащи-Тасты, Акжар и их притоков – 247000 метров вверх по течению от водозабора и 250 метров вниз по течению от водозабора
Протяженность по ширине – 500 метров от линии уреза воды
22000 гектаров
Максимальная протяжен ность по длине – 36750 метров вверх по течению от водозабора и 250 метров вниз по течению от водозабора
Протяженность по ширине – 3000 метров от линии уреза воды по правому и левому
62560 гектаров
по правому и левому берегу от рек Ащи-Тасты, Акжар и их притоков
берегу от рек Ащи-Тасты, Акжар и их притоков
10
Терсакканский водозабор на участке скважин: № 2
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
1 гектар
Длина – 348 метров
Максимальная ширина – 310 метров
8,72 гектара

0,785 гектар
Ұзындығы – 340 метр
Ені – 262 метр
6,2 гектар
Ұзындығы – 340 метр
Ені – 262 метр
6,2 гектар
№ 3
Ұзындығы – 342 метр
Ені – 240 метр
5,65 гектар
Ұзындығы – 342 метр
Ені – 240 метр
5,65 гектар
№ 4
2
Шоқай ауылындағы № 1, № 2 ұңғымалары
Ұзындығы – 140 метр
Ені – 100 метр
1,4 гектар
Ұзындығы – 140 метр
Барынша ені – 100 метр
1,4 гектар
Ұзындығы – 572,5 метр
Барынша ені – 169,5 метр
14,7 гектар
3
Щербаков минералды жерасты сулары көздерінің № 70, № 105 ұғымалары
Ұзындығы – 70 метр
Ені – 60 метр
1,14 гектар
Ұзындығы – 87 метр
Ені – 77 метр
0,71 гектар
Радиусы – 473 метр
68,35 гектар
4
Щербаков минералды жерасты сулары көздерінің № 74, № 75 ұғымалары
Ұзындығы – 60 метр
Ені – 60 метр
Ұзындығы – 77 метр
Ені – 77 метр
5
Обаған кен орнының жерасты сулары көздерінің Новоалексеев су тарту ұңғымалары № 81, № 81а (резервті)
Радиусы – 30 метр
0,4 гектар
Радиусы – 50 метров
0,95 гектар
Радиусы – 358 метр
40,2 гектар
6
Докучаев кен орынының жерасты сулары көздерінің № 1593 және № 1595 (негізгі және резервті) ұңғымалары
Радиусы – 30 метр
0,31 гектар
Радиусы – 94 метр
2,9 гектар
Радиусы – 667 метр
139 гектар
7
Обаған кен орнының жерасты сулары № 1, № 2, № 3 (резервті) Чураков су тарту ұңғымалары
Радиусы – 30 метр
1,78 гектар
Радиусы – 87 метр
7,02 гектар
Радиусы – 1064 метр
355,47 гектар
Арқалық қаласы
8
Фурманов ауылындағы № 300, № 300 А, № 300 Б ұңғымалар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
1,23 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 162 метр
7,01 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 780 метр
182,8 гектар
9
Ащы-Тасты шаруашылық-ауыз су тарту жер үсті суы
Ұзындығы бойынша қашықтығы – су тартудан ағыс бойынша жоғары 200 метр және су тартудан ағыс бойынша төмен 100 метр
Ені бойынша қашықтығы – оң және сол жақ жағалауы бойынша су кемері сызығынан 100 метр
23,2 гектар
Ащы-Тасты, Ақжар өзендері мен олардың салаларының жалпы қашықтығы – су тартудан ағыс бойынша жоғары 247000 метр және су тартудан ағыс бойынша төмен 250 метр
Ені бойынша қашықтығы – Ащы-Тасты, Ақжар өзендері мен олардың салаларының оң және сол жақ жағалауы бойынша су кемері сызығынан 500 метр
22000 гектар
Ұзындығы бойынша барынша қашықтығы – су тартудан ағыс бойынша жоғары 36750 метр және су тартудан ағыс бойынша төмен 250 метр
Ені бойынша қашықтығы – Ащы-Тасты, Ақжар өзендері мен олардың салаларының оң және сол жақ жағалауы бойынша су кемері сызығынан 3000 метр
62560 гектар
10
№ 2, ұңғымалар учаскесіндегі Терісаққан су тартуы
Радиусы – әр ұңғыма айналасында 50 метр
1 гектар
Ұзындығы – 348 метр
Барынша ені – 310 метр
8,72 гектар

Длина – 3094,6 метра
Максимальная ширина – 808 метров
212,5 гектара
№ 3
Длина – 121,3 метра
Максимальная ширина – 32,4 метра
0,348 гектара
Длина – 2508,4 метра
Максимальная ширина – 32,4 метра
8,27 гектара
№ 4
Длина – 123,4 метра
Максимальная ширина – 29 метров
0,32 гектара
Длина – 2565,4 метра
Максимальная ширина – 29,6 метра
8,46 гектара
Аулиекольский район
11
Скважины Кушмурунско го месторождения подземных вод: № 2
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
0,785 гектара
Длина – 193 метра
Максимальная ширина – 138 метров
1,3 гектара
Длина – 1012 метров
Максимальная ширина – 660 метров
50,32 гектара
№ 4а
Длина – 193 метра
Максимальная ширина – 162 метра
1,68 гектара
Длина – 1012 метров
Максиальная ширина – 694 метра
52,64 гектара
№ 12/74 (0906)
Длина – 218 метров
Максимальная ширина – 166 метров
2 гектара
Длина – 1911 метров
Максимальная ширина – 472 метра
68 гектаров
12
Скважина № 2 в селе Аулиеколь
Радиус – 50 метров вокруг скважины
0,785 гектара
Длина – 43 метра
Максимальная ширина – 96 метров
0,4 гектара
Длина – 437 метров
Максимальная ширина – 105 метров
4,6 гектара
13
Скважины № 9312, № 2056 Аманкарагайского элеватора Семиозерного месторождения подземных вод
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
1,57 гектара
Длина – 167,0 метров
Максимальная ширина – 152,6 метра для каждой скважины
16,0 гектаров
Радиус – 564,0 метра вокруг каждой скважины
200,0 гектаров
14
Скважины № 980201, № 980202, № 980203, № 980204 месторождения подземных вод Кушмурун-II
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
3,14 гектара
Длина – 189,5 метра
Максимальная ширина – 100 метров
26,3 гектара
Радиус – 475,3 метра вокруг каждой скважины
230,4 гектара
15
Скважины: № 2 (09020), № 1 (0901 – резервная) Казанбасского месторождения подземных вод
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
1,6 гектара вокруг каждой скважи
ны
Длина – 182 метра
Максимальная ширина – 272 метра
4,92 гектара
Радиус – 645 метров
130,6 гектара
16
Скважины № 8, № 9 Кушмурунско го месторождения подземных вод
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
1,57 гектара
Длина – 102 метра для каждой скважины
Максимальная ширина – 90 метров для каждой скважины
1,8 гектара
Длина – 825 метров
Максимальная ширина – 560 метров
46,2 гектара
17
Скважины: № 01э (0907), № 02э (0908), № 03э (0909), № 04э (0916) Аулиекольского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
3,14 гектара
Длина – 258 метров
Ширина – 244 метра
25,2 гектара
Длина – 2405 метров
Максимальная ширина – 2620 метров
630 гектаров
18
Скважины № 4; № 5; № 6; № 7; № 8 Диевского хозяйственно-питьевого водозабора
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины

Ұзындығы – 3094,6 метр
Барынша ені – 808 метр
212,5 гектар
№ 3
Ұзындығы – 121,3 метр
Барынша ені – 32,4 метр
0,348 гектар
Ұзындығы – 2508,4 метр
Барынша ені – 32,4 метр
8,27 гектар
№ 4
Ұзындығы – 123,4 метр
Барынша ені – 29 метр
0,32
Ұзындығы – 2565,4 метр
Барынша ені – 29,6 метр
8,46 гектар
Әулиекөл ауданы
11
Әулиекөл ауданындағы Құсмұрын кен орнының жер асты суларының № 2 ұңғымасы
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
0,785
гектар
Ұзындығы – 193 метр
Барынша ені – 138 метр
1,3 гектар
Ұзындығы – 1012 метр
Барынша ені – 660 метр
50,32 гектар
№ 4а
Ұзындығы – 193 метр
Барынша ені – 162 метр
1,68 гектар
Ұзындығы – 1012 метр
Барынша ені – 694 метр
52,64 гектар
№ 12/74 (0906)
Ұзындығы – 218 метр
Барынша ені – 166 метр
2 гектар
Ұзындығы – 1911 метр
Барынша ені – 472 метр
68 гектар
12
Әулиекөл ауылындағы № 2 ұңғыма
Радиусы – ұңғыманың айналасында 50 метр
0,785 гектар
Ұзындығы – 43 метр
Барынша ені – 96 метр
0,4 гектар
Ұзындығы – 437 метр
Барынша ені – 105 метр
4,6 гектар
13
Жер асты суларының Семиозерное кен орны Аманқарағай элеваторының № 9312, № 2056 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
1,57 гектар
Ұзындығы – 167,0 метр
әр ұңғыма үшін барынша ені – 152,6 метр
16,0 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 564,0 метр
200,0 гектар
14
Әулиекөл ауданындағы Құсмұрын-ІІ жер асты сулары кең орнының № 980201, № 980202, № 980203, № 980204 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
3,14 гектар
Ұзындығы – 189,5 метр
Барынша ені – 100 метр
26,3 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 475,3 метр
230,4 гектар
15
Қазанбасы жер асты су көздерінің № 2 (0902), № 1 (0901 – резервтік) ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
Әр ұңғыманың айналасында 1,6 гектар
Ұзындығы – 182 метр
Барынша ені – 272 метр
4,92 гектар
Радиусы – 645 метр
130,6 гектар
16
Құсмұрын жер асты сулары кең орнының № 8, № 9 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
1,57 гектар
Ұзындығы – 102 метр
Барынша ені – 90 метр
1,8 гектар
Ұзындығы – 825 метр
Барынша ені – 560 метр
46,2 гектар
17
Әулиекөл орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тарту № 01э (0907), № 02э (0908), № 03э (0909), № 04э (0916) ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
3,14 гектар
Ұзындығы – 258 метр
Ені – 244 метр
25,2 гектар
Ұзындығы – 2405 метр
Барынша ені – 2620 метр
630 гектар
18
Диев шаруашылық-ауыз су тарту № 4; № 5; № 6; № 7; № 8 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр

3,9 гектара
Радиус – 76 метров вокруг каждой скважины
9,0 гектаров
Радиус – 380 метров вокруг каждой скважины
212,5 гектара
район Беимбета Майлина
19
Скважины №1, № 2 хозяйственно-питьевого водоснабжения товарищества с ограниченной ответственностью "Викторовское"
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
1,44 гектара
Радиус – 67,45 метра
2,0221 гектара
Радиус – 337,25 метра
38,63 гектара
20
Скважина № 4 хозяйственно-питьевого водоснабжения товарищества с ограниченной ответственностью "Викторовское"
Радиус – 25 метров вокруг скважины
0,9287 гектара
Радиус – 46,27 метра
0,672 гектара
Радиус – 231,35 метра
16,775 гектара
21
Скважина № 7 (8) Белинского хозяйственно- питьевого водозабора
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
0,8 гектара
Длина – 190 метров
Максимальная ширина – 186 метров
3,5 гектара
Длина – 1546 метров
Максимальная ширина – 314 метров
48,5 гектара
22
Скважина № 1ц (01006э) Красногорского хозяйственно-питьевого водозабора
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
0,8 гектара
Длина – 253 метра
Максимальная ширина – 392 метра
9,9 гектара
Длина – 1706 метров
Максимальная ширина – 1450 метров
247,4 гектара
23
Скважины № 45э, № 46э Елтайского хозяйственно- питьевого водозабора
Длина – 130 метров
Ширина – 50 метров
0,7 гектара
Длина – 5650 метров
Максимальная ширина – 1000 метров (с охватом акватории реки Тобол)
565 гектаров
Длина– 5650 метров
Максимальная ширина – 1800 метров (с охватом акватории реки Тобол)
1017 гектаров
24
Скважины № А-5, № А-6, № А-7 акционерного общества "Варваринское"
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
0,785 гектара вокруг каждой скважины
Длина – 276 метров
Максимальная ширина – 79 метров
2,18 гектара
Длина – 2545 метров
Максимальная ширина – 119 метров
30,29 гектара
25
Скважины № 3э/6806 и № 4э/6807 Козыревского месторождения
Длина – 50 метров
Ширина – 60 метров
1,042 гектара
Длина – 367,5 метра
Максимальная ширина – 416,4 метра
15,3 гектара
Длина – 1400 метров
Максимальная ширина – 428,5 метра
60,0 гектаров
26
Скважина № 1 в селе Асенкритовка
Радиус –
50 метров вокруг скважины
0,785 гектара
Радиус – 160 метров вокруг скважины
8,03 гектара
Радиус – 1212 метров вокруг скважины
461,2 гектара
27
Скважины № 1, № 55а на территории железнодорож ной станции Апановка
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
1,57 гектара
Длина – 75,4 метра
Максимальная ширина – 58 метров
2,8 гектара
Радиус – 233,7 метра
38,8 гектара
28
Горизонтальная подрусловая дрена на реке Тобол в границах села Аксуатское
Протяженность по длине – 200 метров вверх по течению от водозабора и 100 метров вниз по течению от водозабора
Протяженность по ширине – 100 метров от линии уреза воды по правому и левому берегу
6 гектар
Протяженность по длине – 22250 метров вверх по течению от водозабора и 250 метров вниз по течению от водозабора
Протяженность по ширине – 500 метров от линии уреза воды по правому и левому берегу
2244 гектара
Протяженность по длине – 22250 метров вверх по течению от водозабора и 250 метров вниз по течению от водозабора
Протяженность по ширине – 3000 метров от линии уреза воды по правому и левому берегу
11250 гектаров
29
Скважина № 10137 в селе Береговое

3,9 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 76 метр
9,0 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 380 метр
212,5 гектар
Бейімбет Майлин ауданы
19
Викторовское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің шаруашылық-ауыз су тарту № 1, № 2 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
1,44 гектар
Радиусы – 67,45 метр
2,0221 гектар
Радиусы – 337,25 метр
38,63 гектар
20
Викторовское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің № 4 ұңғыма
Радиусы – ұңғыманың айналасында 25 метр
0,9287 гектар
Радиусы – 46,27 метр
0,672 гектар
Радиусы – 231,35 метр
16,775 гектар
21
Белинский шаруашылық-ауыз су тарту № 7 (8) ұңғымасы
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
0,8 гектар
Ұзындығы – 190 метр
Ені – 186 метр
3,5 гектар
Ұзындығы – 1546 метр
Барынша ені – 314 метр
48,5 гектар
22
Красногор кең орнының № 1 рэ ұңғымасы учаскесінде жер асты суларының шаруашылық-ауыз су тарту
Радиусы – 50 метр
0,785 гектар
Ұзындығы – 88 метр
Барынша ені – 42 метр
0,36 гектар
Ұзындығы – 667 метр
Барынша ені – 138 метр
8,91 гектар
23
Елтай шаруашылық-ауыз су тарту № 45э, № 46э ұңғымасы
Ұзындығы –130 метр
ені – 50 метр
0,7 гектар
Ұзындығы – 5650 метр
Барынша ені – 1000 метр (Тобыл өзенінің акваториясы қамтумен)
565 гектар
Ұзындығы– 5650 метр
Барынша Ені – 1800 метр (Тобыл өзенінің акваториясы қамтумен)
1017 гектар
24
Варваринское" акционерлік қоғамының № А-5, № А-6, № А-7 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
Әр ұңғыманың айналасында 0,785 гектар
Ұзындығы – 276 метр
Барынша
ені – 79 метр
2,18 гектар
Ұзындығы – 2545 метр
Барынша ені – 119 метр
30,29 гектар
25
Козырев кен орнының № 3э/6806 және № 4э/6807 ұңғымалары
Ұзындығы – 50 метр
Ені – 60 метр
1,042 гектар
Ұзындығы –367,5 метр
Барынша ені – 416,4 метр
15,3 гектар
Ұзындығы – 1400 метр
Барынша ені – 428,5 метр
60,0 гектар
26
Асенкритовка ауылындағы № 1 ұңғымасы
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
0,785 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 160 метр
8,03 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 1212 метр
461,2 гектар
27
Апановка теміржол станциясының аумағында орналасқан № 1, № 55а ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
1,57 гектар
Ұзындығы –75,4метр
Барынша ені – 58 метр
2,8 гектар
Радиусы – 233,7 метр
38,8 гектар
28
Ақсуат ауылы шекарасындағы Тобыл өзенінде көлденең арна астындағы кәріз
Ұзындығы бойынша ұзақтығы – су тартудан ағым бойынша жоғары 200 метр және су тартудан ағым бойынша төмен 100 метр
Ені бойынша ұзындығы – оң жақ және сол жақ жағалау бойынша су кемерінің сызығынан 100 метр
6 гектар
Ұзындығы бойынша ұзақтығы – су тартудан ағым бойынша жоғары 22250 метр және су тартудан ағым бойынша төмен 250 метр
Ені бойынша ұзындығы – оң жақ және сол жақ жағалау бойынша су кемерінің сызығынан 500 метр
2244 гектар
Ұзындығы бойынша ұзақтығы – су тартудан ағым бойынша жоғары 22250 метр және су тартудан ағым бойынша төмен 250 метр
Ені бойынша ұзындығы – оң жақ және сол жақ жағалау бойынша су кемерінің сызығынан 3000 метр
11250 гектар
29
Береговое ауылындағы № 10137 ұңғымасы

Длина – 87,7 метра
Максимальная ширина – 75 метров
0,61 гектара
Радиус – 1 метр
2,06 гектара
Длина – 1562 метра
Максимальная ширина – 1040 метров
139,19 гектара
30
Скважины № 0705 и № 0706 Тарановского месторождения подземных вод
Длина – 50 метров
Ширина – 30 метров
0,15 гектара
Длина – 283 метра
Максимальная ширина – 132 метра
3,22 гектара
Длина – 323 метра
Максимальная ширина – 223 метра
2,28 гектара
Денисовский район
31
Скважины № 09107 (1-56), № 09108 (2-86) Аятского и Зааятского хозяйственно-питьевого водозабора
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
1,57 гектара
Радиус – 230 метров вокруг каждой скважины
33,22 гектара
Радиус – 1802 метра вокруг каждой скважины
1020 гектаров
32
Скважины № 1, № 2 (74) на территории железнодорожной станции Арыстансор
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
0,8 гектара
Длина – 73,6 метра
Максимальная ширина – 38,4 метра для каждой скважины
0,3 гектара
Радиус – 188,2 метра вокруг каждой скважины
11,12 гектара
33
Скважина № 1 на территории железнодорож ной станции Перелески
Радиус – 30 метров
0,283 гектара
Длина – 320,4 метра
Максимальная ширина – 305,8 метра
30,8 гектара
Радиус – 1106 метров
384,1 гектара
34
Скважины № 1, № 2, № 3 Крымского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
0,8 гектара
Длина – 232 метра
Максимальная ширина – 672 метра
15,6 гектара
Длина – 2844 метра
Максимальная ширина – 1422 метра
635 гектаров
35
Скважина № 2 Аршалинского месторождения подземных вод
Радиус – 50 метров вокруг скважины
0,8 гектар
Длина – 128 метров
Максимальная ширина – 116 метров
1,5 гектара
Длина – 931 метр
Максимальная ширина – 800 метров
74,5 гектара
36
Скважины Денисовского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод: № 4
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
3,14 гектара
Длина – 1385 метров
Ширина – 940 метров
577 гектаров
Радиус – 7846 метров
18750 гектаров
№ 8
Длина – 1385 метров
Ширина – 940 метров
№ 44
Длина – 1548 метров
Ширина – 1152 метра
№ 49
Длина – 1972 метра
Ширина – 1528 метров
37
Водозаборные скважины № 7607, № 7607-1 села Антоновка
Длина – 150 метров Ширина – 100 метров
1,5 гектара
Длина – 812 метров
Ширина – 762 метра
61,87 гектара
Радиус – 1904 метра
1138,32 гектара
38
Водозаборные скважины: № 453705ц, № 453705ц-1 для хозяйственно-питьевого водозабора сел Фрунзенское и Красноармейское
Длина – 100 метров
Ширина – 155 метров
1,6 гектара
Длина – 115 метров
Ширина – 165 метров
1,9 гектара
Радиус – 574 метра
103,5 гектара
Житикаринский район
39
Скважины № 2, № 14 Муктикольского месторождения подземных вод
От каждой скважины на расстоянии:
30 метров (по северной границе)
32 метра (по южной границе)
36 метров (по западной границе)

Ұзындығы – 87,7 метр
Барынша ені – 75 метр
0,61 гектар
Радиусы – 81 метр
2,06 гектар
Ұзындығы – 1562 метр
Барынша ені – 1040 метр
139,19 гектар
30
Таран кең орнының № 0705 және № 0706 ұңғымалары
Ұзындығы – 50 метр
Ені – 30 метр
0,15 гектар
Ұзындығы – 283 метр
Барынша ені – 132 метр
3,22 гектар
Ұзындығы – 323 метр
Барынша ені – 223 метр
2,28 гектар
Денисов ауданы
31
Әйет және Заәйет орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартуларының № 09107 (1 – 56), № 09108 (2 – 86) ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
1,57 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 230 метр
33,22 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 1802 метр
1020 гектар
32
Арыстансор теміржол станциясының аумағында орналасқан № 1, № 2 (74) ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
0,8 гектар
Ұзындығы – 73,6 метр
Әр ұңғыма үшін барынша ені – 38,4 метр
0,3 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 188,2 метр
11,12 гектар
33
Перелески теміржол станциясының аумағында орналасқан № 1 ұңғымасы
Радиусы – 30 метр
0,283 гектар
Ұзындығы –320,4 метр
Барынша ені – 305,8 метр
30,8 гектар
Радиусы – 1106 метр
384,1 гектар
34
Қырым орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың №1, № 2, № 3 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
0,8 гектар
Ұзындығы – 232 метр
Барынша ені – 672 метр
15,6 гектар
Ұзындығы – 2844 метр
Барынша ені – 1422 метр
635 гектар
35
Аршалы жер асты сулары көздерінің № 2 ұңғымасы
Радиусы – ұңғыманың айналасында 50 метр
0,8 гектар
Ұзындығы – 128 метр
Барынша ені – 116 метр
1,5 гектар
Ұзындығы – 931 метр
Барынша ені – 800 метр
74,5 гектар
36
Денисов орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартуының ұңғымалары: № 4
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
3,14 гектар
Ұзындығы – 1385 метр
Ені – 940 метр
577 гектар
Радиусы – 7846 метр
18750 гектар
№ 8
Ұзындығы – 1385 метр
Ені – 940 метр
№ 44
Ұзындығы – 1548 метр
Ені – 1152 метр
№ 49
Ұзындығы – 1972 метр
Ені – 1528 метр
37
Антоновка ауылында жер асты суларының шаруашылық-ауыз су тарту № 7607, № 7607 – 1 ұңғымалары
Ұзындығы – 150 метр
Ені – 100 метр
1,5 гектар
Ұзындығы – 812 метр
Ені – 762 метр
61,87 гектар
Радиусы – 1904 метр
1138,32 гектар
38
Фрунзенское және Красноармейское ауылдарының шаруашылық-ауыз су тартуы үшін № 453705ц, № 453705ц – 1 ұңғымалары
Ұзындығы – 100 метр
Ені – 155 метр
1,6 гектар
Ұзындығы – 115 метр
Ені – 165 метр
1,9 гектар
Радиус – 574 метр
103,5 гектар
Жітіқара ауданы
39
Мүктікөл кен орнының жер асты сулары № 2, № 14 ұңғымалары
Әр ұңғымадан мынадай қашықтықта 30 метр (солтүстік шекара бойынша) 33 метр (шығыс шекара бойынша) 32 метр (оңтүстік шекара бойынша) 36 метр (батыс шекара бойынша)

0,34 гектара
Длина – 190 метров
Ширина – 136 метров
8,34 гектара
Радиус – 805 метров вокруг каждой скважины
203 гектара
40
Скважины № 1, № 2, расположенные в районе железнодорожной станции Житикара
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
1,57 гектара
Длина – 525,4 метра
Максимальная ширина – 152,4 метра
36,1 гектара
Радиус – 1000 метров вокруг каждой скважины
314 гектаров
Камыстинский район
41
Скважина № 1 рэ Красногорского месторождения
Радиус – 50 метров
0,785 гектара
Длина – 88 метров
Максимальная ширина – 42 метра
0,36 гектара
Длина – 667 метров
Максимальная ширина – 138 метров
8,91 гектара
42
Скважина № 1 села Арка
Радиус – 50 метров
0,785 гектара
Радиус – 109 метров
2,95 гектара
Радиус – 543 метра
88,85 гектара
Карабалыкский район
43
Скважины № 902, № 903 Шадыксаевского месторождения
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
0,785 гектара
Радиус – 143 метра вокруг каждой скважины
6,42 гектара
Радиус – 1015 метров вокруг каждой скважины
323,5 гектара
44
Скважина № 128 на территории Тогузакского элеватора в селе Тогузак
Радиус – 50 метров вокруг скважины
0,785 гектара
Радиус – 136,5 метра вокруг скважины
5,85 гектара
Радиус – 965 метров вокруг скважины
292,4 гектара
45
Скважины № 1, № 2 на территории железнодорожной станции Тогузак
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
0,905 гектара
Длина – 129,5 метра
Максимальная ширина – 95 метров
1,05 гектара
Радиус – 392 метра вокруг каждой скважины
28,95 гектара
46
Скважины № 13, № 14, № 15 Смирновского централизованного водозабора
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
2,355 гектара
Длина – 398 метров
Максимальная ширина – 416 метров
16,557 гектара
Длина – 3125 метров
Максимальная ширина – 3974 метров
1242 гектара
47
Скважина № 4 Смирновского централизованного водозабора
Радиус – 50 метров
0,785 гектара
Радиус – 150 метров
7,065 гектара
Радиус – 748 метров
175,684 гектара
48
Скважины № 21, № 22, № 23, № 24 Сарыкольского водозабора
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
4,37 гектара
Радиус – 245 метров вокруг каждой скважины
29,95 гектара
Радиус – 1734 метра вокруг каждой скважины
960 гектаров
49
Скважины № 31, № 32 Весело-Кутского водозабора
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
1,7 гектара
Радиус – 259 метров вокруг каждой скважины
24,1 гектара
Радиус – 1833 метра вокруг каждой скважины
1070 гектаров
Карасуский район
50
Скважина № 1э в селе Новопавловка
Радиус – 50 метров
0,785 гектара
Длина – 295 метров
Максимальная Ширина – 224 метра
6,6 гектара
Длина – 4054 метра
Максимальная Ширина – 408 метров
165,4 гектара
51
Пруд на реке Кундузды для железнодорожной станции Койбагор
Протяженность по длине – 200 метров вверх по течению от водозабора и 100 метров вниз по течению от водозабора
Протяженность по ширине – 100 метров от линии уреза воды по правому и левому берегу

0,34 гектар
Ұзындығы – 190 метр
Ені – 136 метр
8,34 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасыда 805 метр
203 гектар
40
Жітіқара теміржол станциясының ауданында орналасқан № 1, № 2 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
1,57 гектар
Ұзындығы – 525,4 метр
Барынша ені – 152,4 метр
36,1 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 1000 метр
314 гектар
Қамысты ауданы
41
Красногор кең орнының №1рэ ұңғымасы
Радиусы – 50 метр
0,785 гектар
Ұзынды – ғы – 88 метр
Барынша ені – 42 метр
0,36 гектар
Ұзындығы – 667 метр
Барынша ені – 138 метр
8,91 гектар
42
Арқа ауылындағы № 1 ұңғымасы
Радиусы – 50 метр
0,785 гектар
Радиусы – 109 метр
2,95 гектар
Радиусы – 543 метр
88,85 гектар
Қарабалық ауданы
43
Шадықсай кен орнының № 902, № 903 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасын да 50 метр
0,785 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 143метр
6,42 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 1015 метр
323,5 гектар
44
Тоғызақ ауылында Тоғызақ элеваторының аумағындағы № 128 ұңғымасы
Радиусы – әр ұңғыманың айналсында 50 метр
0,785 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 136,5 метр
5,85 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың Айналасында 965 метр
292,4 гектар
45
Тоғызақ теміржол станциясының аумағында орналасқан № 1, № 2 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
0,905 гектар
Ұзындығы – 129,5 метр
Барынша ені – 95,0 метр
1,05 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 392 метр
28,95 гектар
46
Смирнов орталықтандырылған су тарту № 13, № 14, № 15 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
2,355 гектар
Ұзындығы – 398 метр
Барынша ені – 416 метр
16,557 гектар
Ұзындығы – 3125 метр
Барынша ені – 3974 метр
1242 гектар
47
Смирнов орталықтандырылған су тарту № 4 ұңғымасы
Радиусы – 50 метр
0,785 гектар
Радиусы – 150 метр
7,065 гектар
Радиусы – 748 метр
175,684 гектар
48
Сарыкөл су тартуының № 21, № 22, № 23, № 24 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
4,37 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 245 метр
29,95 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 1734 метр
960 гектар
49
Весело-Кутский су тартуының № 31, № 32 ұңғымасы
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
1,7 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 259 метр
24,1 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 1833 метр
1070 гектар
Қарасу ауданы
50
Новопавловка ауылындағы № 1э ұңғымасы
Радиусы – 50 метр
0,785 гектар
Ұзындығы 295 метр
Барынша ені – 224 метр
6,6 гектар
Ұзындығы – 4054 метр
Барынша ені – 408 метр
165,4 гектар
51
Құндызды өзеніндегі тоған
Ұзындығы бойынша қашықтығы – су тартудан ағыс бойынша жоғары 200 метр және су тартудан ағыс бойынша төмен 100 метр
Ені бойынша қашықтығы – оң және сол жақ жағалауы бойынша су кемері жиегінен – 100 метр

16,147 гектара
Протяженность по длине – 14400 метров вверх по течению от водозабора и 250 метров вниз по течению от водозабора
Протяженность по ширине – 500 метров от линии уреза воды по правому и левому берегу от реки Кундузды и ее притоков
2950 гектаров
Протяженность по длине – 16900 метров вверх по течению от водозабора и 250 метров вниз по течению от водозабора
Протяженность по ширине – 3000 метров от линии уреза воды по правому и левому берегу от реки Кундузды и ее притоков
6565 гектаров
52
Скважина № 1э на Северном участке Тюнтюгурского месторождения подземных вод
Радиус – 30 метров
0,3 гектара вокруг скважины
Радиус – 123 метра
4,7 гектара
Радиус – 870 метров
238 гектаров
53
Скважины: № 0710 № 0810 в селе Амангельды
Радиус – 30 метров вокруг каждой скважины
0,6 гектара
Радиус – 57,5 метра вокруг каждой скважины
2,0 гектара
Радиус – 406 метров
51,8 гектара
Костанайский район
54
Скважина № П Джамбульского хозяйственно-питьевого водозабора
Длина – 100 метров
Ширина –100 метров
1 гектар
Длина – 720 метров
Максимальная ширина – 820 метров
40,27 гектара
Длина – 3181 метр
Максимальная ширина – 2978 метров
709 гектаров
55
Скважина № 25 Джамбульского хозяйственно-питьевого водозабора
Длина – 100 метров
Ширина – 100 метров
1 гектар
56
Скважины № 37, № 4 Джамбульского хозяйственно-питьевого водозабора
Длина – 206 метров
Ширина – 100 метров
2,06 гектара
57
Скважины № 36, № 2 Джамбульского хозяйственно-питьевого водозабора
Длина – 267 метров
Ширина – 100 метров
2,67 гектара
58
Инфильтрационные водоемы (озеро Джамбульское, река Тобол)
Длина – 220 метров
Ширина – 200 метров
3,57 гектара
Длина – 5200 метров
Максимальная ширина – 1000 метров
537 гектаров
Длина – 5200 метров
Максимальная ширина – 2700 метров
579 гектаров
59
Скважина № 920501 на станции Озерная
Длина – 60 метров
Ширина – 45 метров
0,27 гектара
Длина – 103,3 метра
Максимальная ширина – 104 метра
0,8675 гектара
Длина – 601,6 метра
Максимальная ширина – 454 метра
20,65 гектара
60
Скважина № 03029 товарищества с ограниченной ответственностью "Одак"
Радиус – 30 метров вокруг скважины
2,0 гектара
Длина – 500,0 метров
Ширина – 400,0 метров
20,0 гектаров
Длина – 825,0 метров
Ширина – 800,0 метров
56,0 гектаров
61
Скважина № 102 в городе Тобыл
Радиус – 30 метров
0,283 гектара
Длина – 347 метров
Максимальная ширина – 33 метра
1 гектар
Длина – 978 метров
Максимальная ширина – 590 метров
53,6 гектара
62
Скважины № 1э и № 2э Семилетненского месторождения подземных вод
Длина – 100 метров
Ширина – 50 метров
0,5 гектара
Длина – 226,6 метра
Максимальная ширина – 48,6 метра
1,1 гектара
Радиус – 371 метр
43,6 гектара
63
Скважины:
№ 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36 на третьем участке Костанайского месторождения подземных вод
Длина – 6100 метров
Ширина – 110 – 1000 метров
176 гектаров
Длина – 8125 метров
Ширина – 3375 метров
2816 гектаров
Длина – 8125 метров
Ширина – 3375 метров
2816 гектаров
64

16,147 гектар
Ұзындығы бойынша қашықтығы – су тартудан ағыс бойынша жоғары 14400 метр және су тартудан ағыс бойынша төмен 250 метр. Ені бойынша қашықтығы – Құндызды өзенінен және оның саласынан оң және сол жақ жағалауы бойынша су кемері жиегінен – 500 метр
2950 гектар
Ұзындығы бойынша қашықтығы – су тартудан ағыс бойынша жоғары 16900 метр және су тартудан ағыс бойынша төмен 250 метр
Ені бойынша қашықтығы – Құндызды өзенінен және оның оң және сол жақ жағалауы бойынша су кемері жиегінен – 3000 метр
6565 гектар
52
Тімтіуір жер асты сулары көздерінің Солтүстік учаскесінде шаруашылық-ауыз су тарту № 1э ұңғымасы
Радиусы – 30 метр
Ұңғыманың айналасында 0,3 гектар
Радиусы – 123 метр
4,7 гектар
Радиусы – 870 метр
238 гектар
53
Амангелді ауылындағы № 0710 және № 0810 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 30 метр
0,6 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 57,5 метр
2,0 гектар
Радиусы – 406 метр
51,8 гектар
Қостанай ауданы
54
Жамбыл шаруашылық-ауыз су тарту № П ұңғымасы
Ұзындығы – 100 метр
Ені – 100 метр
1 гектар
Ұзындығы – 720 метр
Барынша ені – 820 метр
40,27 гектар
Ұзындығы – 3181 метр
Барынша ені – 2978 метр
709 гектар
55
Жамбыл шаруашылық-ауыз су тарту № 25 ұңғымасы
Ұзындығы – 100 метр
Ені – 100 метр
1 гектар
56
Жамбыл шаруашылық-ауыз су тарту № 37, № 4 ұңғымалары
Ұзындығы – 206 метр
Ені – 100 метр
2,06 гектар
57
Жамбыл шаруашылық-ауыз су тарту № 36, №2 ұңғымалары
Длина – 267 метров
Ширина – 100 метров
2,67 гектара
58
Сіңіретін су айдындары (Жамбыл көлі, Тобыл өзені)
Ұзындығы – 220 метр
Ені – 200 метр
3,57 гектар
Ұзындығы – 5200 метр
Барынша ені – 1000 метр
537 гектар
Ұзындығы – 5200 метр
Барынша ені – 2700 метр
579 гектар
59
Озерная станциясында № 920501 ұңғымасы
Ұзындығы – 60 метр
Ені – 45 метр
0,27 гектар
Ұзындығы – 103,3 метр
Барынша ені – 104 метр
0,8675 гектар
Ұзындығы – 601,6 метр
Барынша ені – 454 метр
20,65 гектар
60
"Одак" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің № 03029 ұңғымасы
Радиусы – әр ұңғыманың айнала – сына 30 метр
2,0 гектар
Ұзындығы – 500,0 метр
Ені – 400,0 метр
20,0 гектар
Ұзындығы – 825,0 метр
Ені – 800,0 метр
56,0 гектар
61
Тобыл қаласындағы № 102 ұңғымасы
Радиусы – 30 метр
0,283 гектар
Ұзындығы – 347 метр
Барынша ені – 33 метр
1 гектар
Ұзындығы – 978 метр
Барынша ені – 590 метр
53,6 гектар
62
Семилетка кең орнының № 1э және № 2э ұңғымалары
Ұзындығы – 100 метр
Ені – 50 метр
0,5 гектар
Ұзындығы – 226,6 метр
Барынша ені – 48,6 метр
1,1 гектар
Радиусы – 371 метр
43,6 гектар
63
Қостанай жер асты сулары көздерінің үшінші учаскесінде шаруашылық-ауыз су тарту ұңғымалары: № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36
Ұзындығы – 6100 метр
Ені – 110 – 1000 метр
176 гектар
Ұзындығы – 8125 метр
Ені – 3375 метр
2816 гектар
Ұңғымалар: № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36
Ұзындығы – 6100 метр
Ені – 110 – 1000 метр
64

Скважины № 450309 а; № 1п; № 450313 ц для хозяйственно-питьевого водозабора села Озерное
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
3,0 гектара
Радиус – 113 метров вокруг каждой скважины
9,0 гектаров
Радиус – 1384 метра
589,5 гектара
65
Скважина № 7/16 хозяйственно-питьевого водозабора
Длина – 112 метров северная сторона
Длина – 100 метров южная сторона
Ширина – 85 метров западная сторона
Ширина – 38 метров восточная сторона
0,59 гектара
Длина – 112 метров северная сторона
Длина – 100 метров южная сторона
Ширина – 85 метров западная сторона
Ширина – 38 метров восточная сторона
0,59 гектара
Ширина – 1 метр
Длина – 2000 метров
0,2 гектара
Мендыкаринский район
66
Скважины Боровского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора:
№ 38
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
7,0 гектаров
Радиус – 178 метров
80,0 гектаров
Радиус – 3167 метров
3062 гектара
№ 39
Радиус – 181 метр
№ 44 ц
Радиус – 178 метров
№ 45 ц
Радиус – 185 метров
№ 81
Радиус – 152 метра
№ 83 ц
Радиус – 173 метра
№ 89
Радиус – 179 метров
№ 98
Радиус – 173 метра
№ 99
Радиус – 179 метров
Узункольский район
67
Скважины № 32, № 33 Узункольского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора
Радиус – 30 метров вокруг каждой скважины
0,3 гектара
Длина – 365 метров
Максимальная ширина – 534 метра
9,7 гектара
Длина – 2736 метров
Максимальная ширина – 1512 метров
413 гектаров
68
Скважина № 26 Узункольского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора
Радиус – 30 метров вокруг каждой скважины
0,3 гектара
Длина – 250 метров
Максимальная ширина – 220 метров
2,7 гектара
Длина – 1111 метров
Максимальная ширина – 1240 метров
137,8 гектара
Федоровский район
69
Скважины № 9801, № 9802, № 9803, № 9804, № 9805, № 9806, № 9807 Федоровского хозяйственно-питьевого водозабора месторождения подземных вод "Опресненная полоса"
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
5,50 гектара
Радиус – 112 метров вокруг каждой скважины
27,57 гектара
Радиус – 1509 метров вокруг каждой скважины
943,97 гектара
70
Скважины централизованного хозяйственно-питьевого водозабора:
№ 1/1
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
4,0 гектара
Радиус – 102 метра
20,3 гектара
Радиус – 1270 метров
506,5 гектара
№ 3/1
Радиус – 102 метра
№ 4/1
Радиус – 102 метра
№ 5/1
Радиус – 102 метра
№ 5/2 (резервная)
Радиус – 129 метров
№ 6/1
Радиус – 129 метров
71
Скважины на эксплуатируемом участке подземных вод хозяйственно-питьевого водозабора:
№ 1э
Радиус – 50 метров
0,785 гектара
Радиус – 50 метров
0,785 гектара
Радиус – 265 метров
21,26 гектара
№ 2 э
Радиус – 30 метров
0,28 гектара
Радиус – 49,6 метра
0,49 гектара
Радиус – 412 метров
52,81 гектара
Приложение 2
к постановлению акимата
Костанайской области

Озерное ауылының шаруашылық-ауыз су тартуы үшін № 450309а, № 1п және № 450313ц ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
3,0 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 113 метр
9,0 гектар
Радиус – 1384 метр
589,5 гектар
65
Шаруашылық-ауыз су тартуының № 7/16 ұңғымасы
Ұзындығы – 112 метр солтүстік жағы
Ұзындығы – 100 метр оңтүстік жағы
Ені – 85 метр батыс жағы
Ені – 38 метр шығыс жағы
0,59 гектар
Ұзындығы – 112 метр солтүстік жағы
Ұзындығы – 100 метр оңтүстік жағы
Ені – 85 метр батыс жағы
Ені – 38 метр шығыс жағы
0,59 гектар
Ені – 1 метр
Ұзындығы – 2000 метр
0,2 гектар
Меңдіқара ауданы
66
Ұңғымалар № 38
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
7,0 гектар
Радиусы – 178 метр
80,0 гектар
Радиусы – 3167 метр
3062 гектар
№ 39
Радиусы – 181 метр
№ 44ц
Радиусы – 178 метр
№ 45ц
Радиусы – 185 метр
№ 81
Радиусы – 152 метр
№ 83ц
Радиусы – 173 метр
№ 89
Радиусы – 179 метр
№ 98
Радиусы – 173 метр
№ 99
Радиусы – 179 метр
Ұзынкөл ауданы
67
Орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартуының № 32, № 33 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 30 метр
0,3 гектар
Ұзындығы – 365 метр
Барынша ені – 534 метр
9,7 гектар
Ұзындығы – 2736 метр
Барынша ені – 1512 метр
413 гектар
68
Орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартуының № 26 ұңғымасы
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 30 метр
0,3 гектар
Ұзындығы – 250 метр
Барынша ені – 220 метр
2,7 гектар
Ұзындығы – 1111 метр
Барынша ені – 1240 метр
137,8 гектар
Федоров ауданы
69
"Тұщыландырылған белдеу" жер асты суларының кен орны Федоров шаруашылық-ауыз су тартуының № 9801, № 9802, № 9803, № 9804, № 9805, № 9806, № 9807 ұңғымалары
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
5,50 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 112 метр
27,57 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 1509 метр
943,97 гектар
70
Орталықтандырылған шаруашылық- ауыз су тартудың ұңғымалары: № 1/1
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
4,0 гектар
Радиусы – 102 метр
20,3 гектар
Радиус – 1270 метр
506,5 гектар
№ 3/1;
Радиусы – 102 метр
№ 4/1;
Радиусы – 102 метр
№ 5/1;
Радиусы – 102 метр
№ 5/2 (резервтік);
Радиусы – 129 метр
№ 6/1 ұңғымалар
Радиусы – 129 метр
71
Жер асты суларының пайдаланыла тын учаскесіндегі шаруашылық-ауыз су тартуының № 1э ұңғымасы
Радиусы – 50 метр
0,785 гектар
Радиусы – 50 метр
0,785 гектар
Радиусы – 265 метр
21,26 гектар
№ 2 э ұңғымасы
Радиусы – 30 метр
0,28 гектар
Радиусы – 49,6 метр
0,49 гектар
Радиусы – 412 метр
52,81 гектар
Қостанай облысы әкімдігінің

от 28 апреля 2022 года
№ 181
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Костанайской области
1. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны Свердловского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважин № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9 Убаганского месторождения подземных вод на территории Алтынсаринского района" от 27 января 2012 года № 47 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3795).
2. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборных скважин № 2, № 3, № 4 Лихачевского месторождения подземных вод в Алтынсаринском районе" от 4 сентября 2012 года № 392 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3842).
3. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборов товарищества с ограниченной ответственностью "Викторовское" на участке скважин № 1, № 2, № 4 на территории района Беимбета Майлина" от 7 сентября 2012 года № 394 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3850).
4. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборов на участке скважин № 2, № 14 Муктикольского месторождения подземных вод на территории Житикаринского района" от 24 сентября 2012 года № 409 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3849).
5. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственной-питьевых водозаборных скважин № 2, № 4а, № 12/74 (0906) Кушмурунского месторождения подземных вод в Аулиекольском районе" от 3 октября 2012 года № 420 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3848).
6. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины № 2 в селе Аулиеколь Аулиекольского района" от 11 октября 2012 года № 439 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3851).
7. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборов на участке скважин № 1, № 2, расположенных в районе железнодорожной станции Житикара" от 11 октября 2012 года № 445 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3862).

2022 жылғы 28 сәуірдегі
№ 181 қаулысына
2-қосымша
Қостанай облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Алтынсарин ауданының аумағындағы Обаған кен орнының жерасты сулары № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9 ұңғымаларының телімінде Свердлов орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 47 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3795 болып тіркелген).
2. "Алтынсарин ауданындағы Лихачев кен орнының жер асты сулары № 2, № 3, № 4 ұңғымаларының шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 4 қыркүйектегі № 392 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3842 болып тіркелген).
3. "Бейімбет Майлин ауданының аумағындағы № 1, № 2, № 4 ұңғымалар учаскесінде "Викторовское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 7 қыркүйектегі № 394 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3850 болып тіркелген).
4. "Жітіқара ауданының аумағындағы Мүктікөл кен орнының жер асты сулары № 2, № 14 ұңғымаларының учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 24 қыркүйектегі № 409 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3849 болып тіркелген).
5. "Әулиекөл ауданындағы Құсмұрын кен орнының жер асты сулары № 2, № 4а, № 12/74 (0906) ұңғымаларының шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 3 қазандағы № 420 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3848 болып тіркелген).
6. "Әулиекөл ауданының Әулиекөл ауылындағы № 2 ұңғыманың учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 11 қазандағы № 439 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3851 болып тіркелген).
7. "Жітіқара теміржол станциясының ауданында орналасқан № 1, № 2 ұңғымаларының учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 11 қазандағы № 445 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3862 болып тіркелген).

8. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны для хозяйственно-питьевых водозаборов филиала акционерного общества "Алюминий Казахстана" Краснооктябрьское бокситовое рудоуправление" от 5 декабря 2012 года № 543 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3978).
9. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны Узункольского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора в Узункольском районе" от 25 декабря 2012 года № 592 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4002).
10. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны Аятского и Зааятского централизованных хозяйственно-питьевых водозаборов подземных вод на территории Денисовского района" от 4 января 2013 года № 3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4010).
11. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны Джамбульского хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважин № 2, № 4, № П, № 25, № 36, № 37, инфильтрационных водоемах озера Джамбульское и реки Тобол в Костанайском районе" от 28 января 2013 года № 26 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4050).
12. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборов подземных вод на участке скважин № 902, № 903 Шадыксаевского месторождения в Карабалыкском районе" от 28 января 2013 года № 27 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4025).
13. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод на участке скважины № 128 на территории Тогузакского элеватора в селе Тогузак Карабалыкского района" от 28 января 2013 года № 28 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4018).
14. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины № А-5 акционерного общества "Варваринское" в Тарановском районе" от 4 февраля 2013 года № 37 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4043).
15. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны на участке скважин № 9801, № 9802, № 9803, № 9804, № 9805, № 9806, № 9807 Федоровского хозяйственно-питьевого водозабора месторождения подземных вод "Опресненная полоса" в Федоровском районе" от 11 февраля 2013 года № 49 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4032).

8. "Краснооктябрь боксит кеніш басқармасы "Алюминий Казахстана" акционерлік қоғамы филиалының шаруашылық-ауыз су тартуы үшін санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 5 желтоқсандағы № 543 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3978 болып тіркелген).
9. "Ұзынкөл ауданындағы Ұзынкөл орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 592 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4002 болып тіркелген).
10. "Денисов ауданының аумағындағы жер асты сулары Әйет және Заәйет орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартуларының санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 4 қаңтардағы № 3 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4010 болып тіркелген).
11. Қостанай ауданындағы № 2, № 4, № П, № 25, № 36, № 37 ұңғымалар учаскесінде, Жамбыл көлінің және Тобыл өзенінің сіңіретін су айдындарында Жамбыл шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 26 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4050 болып тіркелген).
12. "Қарабалық ауданындағы Шадықсай кен орнының № 902, № 903 ұңғымалары учаскесінде жер асты сулары шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 27 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4025 болып тіркелген).
13. "Қарабалық ауданының Тоғызақ ауылында Тоғызақ элеваторының аумағындағы № 128 ұңғыма учаскесінде жер асты сулары шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 28 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4018 болып тіркелген).
14. "Таран ауданындағы "Варваринское" акционерлік қоғамының № А-5 ұңғымасы учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 4 ақпандағы № 37 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4043 болып тіркелген).
15. "Федоров ауданының "Тұщыландырылған белдеу" жер асты суларының кен орны Федоров шаруашылық-ауыз су тартуының № 9801, № 9802, № 9803, № 9804, № 9805, № 9806, № 9807 ұңғымалары учаскесінде санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 11 ақпандағы № 49 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4032 болып тіркелген).

16. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины № 920501 на станции Озерная в Костанайском районе" от 12 февраля 2013 года № 56 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4058).
17. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод на участке скважины № 1 в селе Асенкритовка района Беимбета Майлина" от 1 апреля 2013 года № 120 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4122).
18. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборов подземных вод на участке скважин № 3э/6806 и № 4э/6807 Козыревского месторождения, расположенных в районе Беимбета Майлина" от 1 апреля 2013 года № 121 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4098).
19. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборов на участке скважин № 1, № 2 (74), расположенных на территории железнодорожной станции Арыстансор в Денисовском районе" от 17 июня 2013 года № 231 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4182).
20. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны централизованного хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод в селе Фурманово города Аркалыка" от 17 июня 2013 года № 232 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4187).
21. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважин № 1, № 2, расположенных на территории железнодорожной станции Тогузак в Карабалыкском районе" от 17 июня 2013 года № 233 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4190).
22. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора скважин № 1э и № 2 э на эксплуатируемом участке подземных вод в Федоровском районе" от 17 июня 2013 года № 234 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4178).
23. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины № 1, расположенной на территории железнодорожной станции Перелески в Денисовском районе" от 17 июня 2013 года № 235 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4191).

16. "Қостанай ауданындағы Озерная станциясында № 920501 ұңғыма учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 12 ақпандағы № 56 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4058 болып тіркелген).
17. "Бейімбет Майлин ауданының Асенкритовка ауылындағы № 1 ұңғыма учаскесінде жер асты шаруашылық-ауыз суын тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 1 сәуірдегі № 120 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4122 болып тіркелген).
18. "Бейімбет Майлин ауданында орналасқан Козырев кен орнының № 3э/6806 және № 4э/6807 ұңғымалары учаскесінде жер асты шаруашылық-ауыз суын тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 1 сәуірдегі № 121 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4098 болып тіркелген).
19. "Денисов ауданындағы Арыстансор теміржол станциясының аумағында орналасқан № 1, № 2 (74) ұңғымалардың учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 231 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4182 болып тіркелген).
20. "Арқалық қаласының Фурманов ауылындағы жер асты суларының орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 232 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4187 болып тіркелген).
21. "Қарабалық ауданындағы Тоғызақ теміржол станциясының аумағында орналасқан № 1, № 2 ұңғымалардың учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 233 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4190 болып тіркелген).
22. "Федоров ауданындағы жер асты суларының пайдаланылатын учаскесінде № 1э және № 2э ұңғымаларының шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 234 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4178 болып тіркелген).
23. "Денисов ауданындағы Перелески теміржол станциясының аумағында орналасқан № 1 ұңғыманың учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 235 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4191 болып тіркелген).

24. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборов на участке скважин № 1, № 55а, расположенных на территории железнодорожной станции Апановка в районе Беимбета Майлина" от 17 июня 2013 года № 236 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4188).
25. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважин № 9312, № 2056 Аманкарагайского элеватора Семиозерного месторождения подземных вод на территории Аулиекольского района" от 17 июня 2013 года № 241 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4192).
26. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны на участке скважины № 03029 товарищества с ограниченной ответственностью "Одак", расположенной в Костанайском районе" от 17 июня 2013 года № 242 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4189).
27. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод на участке скважины № 1 рэ Красногорского месторождения в Камыстинском районе" от 17 июня 2013 года № 243 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4181).
28. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны Крымского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора в Денисовском районе" от 16 октября 2013 года № 443 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4311).
29. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны Тобольского централизованного инфильтрационного хозяйственно-питьевого водозабора на участке горизонтальной подрусловой дрены на реке Тобол в границах села Аксуатское района Беимбета Майлина" от 16 октября 2013 года № 444 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4309).
30. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважин № 0705 и № 0706 Тарановского месторождения подземных вод" от 16 октября 2013 года № 445 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4313).
31. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины № 1э в селе Новопавловка Карасуского района" от 16 октября 2013 года № 446 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4315).

24. "Бейімбет Майлин ауданындағы Апановка теміржол станциясының аумағында орналасқан № 1, № 55а ұңғымалар учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 236 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4188 болып тіркелген).
25. "Әулиекөл ауданының аумағындағы жер асты суларының Семиозерное кен орны Аманқарағай элеваторының № 9312, № 2056 ұңғымалары учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 241 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4192 болып тіркелген).
26. "Қостанай ауданында орналасқан "Одак" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің № 03029 ұңғыма учаскесінде санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 242 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4189 болып тіркелген).
27. "Қамысты ауданындағы Красногор кең орнының № 1 рэ ұңғымасы учаскесінде жер асты суларының шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 17 маусымдағы № 243 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4181 болып тіркелген).
28. "Денисов ауданындағы Қырым орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қазандағы № 443 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4311 болып тіркелген).
29. "Бейімбет Майлин ауданының Ақсуат ауылы шекараларындағы Тобыл өзенінде көлденең арна астындағы кәріз учаскесінде Тобыл орталықтандырылған сіңіру шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қазандағы № 444 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4309 болып тіркелген).
30. "Жер асты сулары Таран кең орнының № 0705 және № 0706 ұңғымалары учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қазандағы № 445 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4313 болып тіркелген).
31. "Қарасу ауданының Новопавловка ауылындағы № 1э ұңғымасы учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылы 16 қазандағы № 446 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4315 болып тіркелген).

32. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны централизованного хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод на участке скважин № 1, № 2 в селе Шокай Алтынсаринского района" от 16 октября 2013 года № 447 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4310).
33. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины № 102 в городе Тобыл Костанайского района" от 16 октября 2013 года № 448 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4316).
34. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины № 10137 в селе Береговое района Беимбета Майлина" от 16 октября 2013 года № 450 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4314).
35. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны на участке скважин № 980201, № 980202, № 980203, № 980204 месторождения подземных вод Кушмурун - ІІ в Аулиекольском районе" от 16 октября 2013 года № 452 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4308).
36. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны Смирновского централизованного водозабора подземных вод в Карабалыкском районе" от 26 декабря 2013 года № 571 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4414).
37. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважин № 1 и № 2 Семилетненского месторождения подземных вод в Костанайском районе" от 14 февраля 2014 года № 39 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4514).
38. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважин № 21, № 22, № 23, № 24 Сарыкольского водозабора и № 31, № 32 Весело-Кутского водозабора, расположенных в Карабалыкском районе" от 14 февраля 2014 года № 40 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4504).
39. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны Тимофеевского хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважин № 2 (0902), № 1 (0901 – резервная) Казанбасского месторождения подземных вод в Аулиекольском районе" от 12 марта 2014 года № 88 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4604).

32. "Алтынсарин ауданының Шоқай ауылындағы № 1, № 2 ұңғымалар учаскесінде жер асты сулары орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қазандағы № 447 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4310 болып тіркелген).
33. "Қостанай ауданының Тобыл қаласындағы № 102 ұңғыма учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қазандағы № 448 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4316 болып тіркелген).
34. "Бейімбет Майлин ауданының Береговое ауылындағы № 10137 ұңғыма учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылы 16 қазандағы № 450 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4314 болып тіркелген).
35. "Әулиекөл ауданындағы Құсмұрын - ІІ жер асты сулары кең орнының № 980201, № 980202, № 980203, № 980204 ұңғымалары учаскесінде санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 16 қазандағы № 452 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4308 болып тіркелген).
36. "Қарабалық ауданындағы жер асты сулары Смирнов орталықтандырылған су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 571 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4414 болып тіркелген).
37. "Қостанай ауданындағы жер асты сулары Семилетка кең орнының № 1 және № 2 ұңгымалары учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 ақпандағы № 39 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4514 болып тіркелген).
38. "Қарабалық ауданында орналасқан Сарыкөл су тартуының № 21, № 22, № 23, № 24 және Весело-Кутский су тартуының № 31, № 32 ұңғымалары учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 ақпандағы № 40 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4504 болып тіркелген).
39. "Әулиекөл ауданындағы Қазанбасы жер асты су көздерінің № 2 (0902), № 1 (0901-резервтік ұнғымалары) учаскесінде Тимофеев шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 12 наурыздағы № 88 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4604 болып тіркелген).

40. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины № 2 Аршалинского месторождения подземных вод в Денисовском районе" от 23 апреля 2014 года № 163 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4754).
41. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменения в постановление акимата от 27 января 2012 года № 47 "Об установлении зон санитарной охраны Свердловского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважин № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9 Убаганского месторождения подземных вод на территории Алтынсаринского района" от 19 мая 2014 года № 213 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4857).
42. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны водозаборных скважин № 70, № 74, № 75, № 105 Щербаковского месторождения подземных минеральных вод в Алтынсаринском районе" от 19 мая 2014 года № 214 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4856).
43. Постановление акимата Костанайской "Об установлении зоны санитарной охраны хозяйственно–питьевого водозабора на третьем участке Костанайского месторождения подземных вод в Костанайском районе" области от 2 сентября 2014 года № 432 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5112).
44. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зоны санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора поверхностных вод на пруду в русле реки Кундузды для железнодорожной станции Койбагор в Карасуском районе" от 2 сентября 2014 года № 437 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5111).
45. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны Карамырзинского хозяйственно-питьевого водозабора на Северном участке Тюнтюгурского месторождения подземных вод в Карасуском районе" от 19 сентября 2014 года № 460 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5126).
46. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зоны санитарной охраны Черниговского хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважин № 8, № 9 Кушмурунского месторождения подземных вод в Аулиекольском районе" от 25 сентября 2014 года № 474 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5132).

40. "Денисов ауданындағы Аршалы жер асты сулары көздерінің № 2 ұңғымасы учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 163 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4754 болып тіркелген).
41. "Әкімдіктің 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 47 "Алтынсарин ауданының аумағындағы Обаған кен орнының жерасты сулары № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9 ұңғымаларының телімінде Свердлов орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 19 мамырдағы № 213 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4857 болып тіркелген).
42. "Алтынсарин ауданындағы Щербаков минералды жерасты сулары көздерінің № 70, № 74, № 75, № 105 су тарту ұңғымаларының санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 19 мамырдағы № 214 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4856 болып тіркелген).
43. "Қостанай ауданындағы Қостанай жер асты сулары көздерінің үшінші учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 қыркүйектегі № 432 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5112 болып тіркелген).
44. "Қарасу ауданындағы Қойбағар теміржол стансасы үшін Құндызды өзені арнасындағы тоғанда жер үсті суларының шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 қыркүйектегі № 437 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5111 болып тіркелген).
45. "Қарасу ауданындағы Тімтіуір жер асты сулары көздерінің Солтүстік учаскесінде Қарамырза шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 460 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5126 болып тіркелген).
46. "Әулиекөл ауданындағы Құсмұрын жер асты сулары көздерінің № 8, № 9 ұңғымалары учаскесінде Чернигов шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 қыркүйектегі № 474 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5132 болып тіркелген).

47. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зоны санитарной охраны Ащи-Тастинского хозяйственно–питьевого водозабора поверхностных вод города Аркалыка Костанайской области" от 25 сентября 2014 года № 476 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5122).
48. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зоны санитарной охраны на участке скважин № 0710 и № 0810 в селе Амангельды Карасуского района" от 12 января 2015 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5358).
49. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зоны санитарной охраны Денисовского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод в Денисовском районе" от 12 января 2015 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5362).
50. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зоны санитарной охраны Боровского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора в Мендыкаринском районе" от 12 января 2015 года № 3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5368).
51. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зоны санитарной охраны Аулиекольского централизованного хозяйственно-питьевого водозабора в Аулиекольском районе" от 31 июля 2015 года № 318 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5864).
52. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в некоторые постановления акимата по установлению зоны санитарной охраны" от 14 марта 2016 года № 116 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6229).
53. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зоны санитарной охраны на участке скважин № 450309а, № 1п и № 450313ц для хозяйственно-питьевого водозабора села Озерное Костанайского района" от 12 апреля 2016 года № 173 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6388).
54. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зоны санитарной охраны Терсакканского водозабора на участке скважин № 2, № 3, № 4 в городе Аркалык" от 12 апреля 2016 года № 174 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6371).
55. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зоны санитарной охраны на участке скважин № 1/1, № 3/1, № 4/1, № 5/1, № 5/2 (резервная), № 6/1 централизованного хозяйственно-питьевого водозабора в Федоровском районе" от 8 июля 2016 года № 329 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6574).

47. "Қостанай облысы Арқалық қаласы жер үсті суларының Ащы-Тасты шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 қыркүйектегі № 476 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5122 болып тіркелген).
48. "Қарасу ауданының Амангелді ауылындағы № 0710 және № 0810 ұңғымалары учаскесінде санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 1 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5358 болып тіркелген).
49. "Денисов ауданында жер асты суларының Денисов орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 2 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5362 болып тіркелген).
50. "Меңдіқара ауданында Боровское орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 3 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5368 болып тіркелген).
51. "Әулиекөл ауданындағы Әулиекөл орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 31 шілдедегі № 318 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5864 болып тіркелген).
52. "Санитариялық аймағын белгілеу бойынша әкімдіктің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 14 наурыздағы № 116 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6229 болып тіркелген).
53. "Қостанай ауданының Озерное ауылының шаруашылық-ауыз су тартуы үшін № 450309а, № 1п және № 450313ц ұңғымалары учаскесінде санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 173 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6388 болып тіркелген).
54. "Арқалық қаласындағы № 2, № 3, № 4 ұңғымалар учаскесінде Терісаққан су тартуының санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 174 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6371 болып тіркелген).
55. "Федоров ауданындағы орталықтандырылған шаруашылық-ауыз су тартудың № 1/1, № 3/1, № 4/1, № 5/1, № 5/2 (резервтік), № 6/1 ұңғымалары учаскесінде санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 8 шілдедегі № 329 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6574 болып тіркелген).

56. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зоны санитарной охраны Диевского хозяйственно-питьевого водозабора в Аулиекольском районе" от 11 июля 2016 года № 335 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6573).
57. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зоны санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины № 7/16 в Костанайском районе" от 20 января 2017 года № 28 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6844).
58. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменения в постановление акимата от 1 апреля 2013 года № 120 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод на участке скважины № 1 в селе Асенкритовка Тарановского района" от 10 апреля 2017 года № 181 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7037).
59. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменения в постановление акимата от 16 октября 2013 года № 450 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины № 10137 в селе Береговое Тарановского района" от 20 октября 2017 года № 526 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7301).
60. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зоны санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод села Антоновка Денисовского района" от 4 июля 2018 года № 315 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7980).
61. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 12 января 2015 года № 1 "Об установлении зоны санитарной охраны на участке скважин № 0710 и № 0810 в селе Целинное Карасуского района" от 11 апреля 2019 года № 150 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8349).
62. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменения в постановление акимата от 2 сентября 2014 года № 432 "Об установлении зоны санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на третьем участке Костанайского месторождения подземных вод в Костанайском районе" от 2 июля 2019 года № 277 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8570).
63. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в некоторые постановления акимата по установлению зон санитарной охраны" от 25 декабря 2019 года № 543 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8884).

56. "Әулиекөл ауданындағы Диев шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 11 шілдедегі № 335 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6573 болып тіркелген).
57. "Қостанай ауданындағы № 7/16 ұңғымасы учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 20 қаңтардағы № 28 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6844 болып тіркелген).
58. "Әкімдіктің 2013 жылғы 1 сәуірдегі № 120 "Таран ауданының Асенкритовка селосындағы № 1 ұңғыманың учаскесінде жер асты сулары шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 сәуірдегі № 181 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7037 болып тіркелген).
59. "Әкімдіктің 2013 жылғы 16 қазандағы № 450 "Таран ауданының Береговое ауылындағы № 10137 ұңғыма учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 20 қазандағы № 526 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7301 болып тіркелген).
60. "Денисов ауданының Антоновка ауылында жер асты суларының шаруашылық-ауызсу тарту санитариялық қорғау аймағын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2018 жылғы 4 шілдедегі № 315 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7980 болып тіркелген).
61. "Әкімдіктің 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 1 "Қарасу ауданының Целинное ауылындағы № 0710 және № 0810 ұңғымалары учаскесінде санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 150 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8349 болып тіркелген).
62. "Әкімдіктің 2014 жылғы 2 қыркүйектегі № 432 "Қостанай ауданындағы Қостанай жер асты сулары көздерінің үшінші учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2019 жылғы 2 шілдедегі № 277 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8570 болып тіркелген).
63. "Санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу жөніндегі әкімдіктің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 543 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8884 болып тіркелген).

64. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 16 октября 2013 года № 448 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины № 102 в поселке Затобольск Костанайского района" от 1 апреля 2020 года № 128 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9088).
65. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зоны санитарной охраны на участке скважин № 453705ц, № 453705ц-1 для хозяйственно-питьевого водозабора сел Фрунзенское и Красноармейское Денисовского района" от 24 августа 2020 года № 284 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9404).
66. Постановление акимата Костанайской области "Об установлении зоны санитарной охраны централизованного хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод села Арка Камыстинского района" от 29 сентября 2020 года № 335 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9482).

64. "Әкімдіктің 2013 жылғы 16 қазандағы № 448 "Қостанай ауданының Затобол кентіндегі № 102 ұңғыма учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 128 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9088 болып тіркелген).
65. "Денисов ауданының Фрунзенское және Красноармейское ауылдарының шаруашылық-ауыз су тартуы үшін № 453705ц, № 453705ц-1 ұңғымалары учаскесінде санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 24 тамыздағы № 284 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9404 болып тіркелген).
66. "Қамысты ауданының Арқа ауылының жер асты орталықтандырылған шаруашылық-ауыз суын тартудың санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 335 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9482 болып тіркелген).