Хромтау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 11 мамырдағы № 173 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 480-V "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Хромтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Хромтау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.

О признании утратившим силу некоторых постановлении акимата Хромтауского района
Постановление акимата Хромтауского района Актюбинской области от 11 мая 2016 года № 173
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года за №148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года № 480-V "О правовых актах" акимат Хромтауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Признать утратившим силу некоторых постановлении акимата Хромтауского района согласно приложения.

2. Осы қаулының көшірмелері мүдделі органдарға жолдансын.
Аудан әкімі А.Усмангалиев
Хромтау ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 11 мамырдағы
№ 173 қаулысына қосымша
"Хромтау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы" қаулылардың тізбесі
Қаулы №
Қабылдаған күні
Қаулының атауы
1
31
27.01.2015ж
"Хромтау ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздерін бекіту туралы"
2

2. Направить копии данного постановления заинтересованным органам.
Аким района А.Усмангалиев
Приложение
к Постановлению акимата
Хромтауского района
№ 173 от 11 мая 2016 г.
Список постановлений "О признании утратившим силу некоторых постановлении акимата Хромтауского района"
Постановления №
Дата приема
Наименования постановлений
1
31
27.01.2015г
"Об утверждении перечня организаций, в которых будут проводиться общественные работы, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Хромтаускому району"
2

133
26.03.2013ж
"Хромтау ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 20 наурыздағы № 82 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмаған тұлғалар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы"
3
82
20.03.2012ж
"Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмаған тұлғалар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы"
4
29
08.02.2012ж
"Хромтау ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы"
5
65
27.04.2011ж
"Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 10 ақпанындағы № 24 "Халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы"
6
24

133
26.03.2013г
"Об утверждении перечня организаций, в которых будут проводиться общественные работы, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Хромтаускому району"
3
82
20.03.2012г
"Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций"
4
29
08.02.2012г
"Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в Хромтауском районе"
5
65
27.04.2011г
"О внесении дополнений в постановление акимата района от 10 февраля 2010 года № 24 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения"
6
24

10.02.2010ж
"Халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы"

10.02.2010г
"Об установлении дополнительных перечень лиц, относящихся к целевым группам населения"