Келес ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 29 қыркүйектегі № 275 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 37 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 26 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 3 шілдедегі № 460 "Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге жатпайтын нормативтік құқықтық актілердің тізбесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес Келес ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Келес ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Джилкибаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Есбаев
Келес ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 275 қаулысына қосымша
Келес ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларына енгізілетін өзгерістер
1. Келес ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 11 шілдедегі № 206 "Қауымдық сервитут белгілеу туралы" қаулысында (нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде № 5136 болып тіркелген):
2 тармақ алынып тасталсын.
2. Келес ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 8 қазандағы № 299 "Қауымдық сервитут белгілеу туралы" қаулысында (нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде № 5208 болып тіркелген):
2 тармақ алынып тасталсын.
3. Келес ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 26 маусымдағы № 144 "Қауымдық сервитут белгілеу туралы" қаулысында (нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде № 5673 болып тіркелген):
3 тармақ алынып тасталсын.
4. Келес ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 22 шілдедегі № 159 "Қауымдық сервитут белгілеу туралы" қаулысында (нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде № 5729 болып тіркелген):
3 тармақ алынып тасталсын.

О внесении изменений в некоторые постановления акимата Келесского района
Постановление акимата Келесского района Туркестанской области от 29 сентября 2022 года № 275
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2021 года № 460 "Об утверждении перечня нормативных правовых актов, не подлежащих государственной регистрации в органах юстиции" акимат Келесского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в некоторые постановления акимата Келесского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.Джилкибаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Есбаев
Приложение к постановлению
акимата Келесского района от
"29" сентября 2022 года № 275
Изменения, которые вносятся в некоторые постановления акимата Келесского района
1. В постановлении акимата Келесского района от 11 июля 2019 года № 206 "Об установлении публичного сервитута" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5136):
пункт 2 ислючить.
2. В постановлении акимата Келесского района от 8 октября 2019 года № 299 "Об установлении публичного сервитута" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5208):
пункт 2 ислючить.
3. В постановлении акимата Келесского района от 26 июня 2020 года № 144 "Об установлении публичного сервитута" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5673):
пункт 3 ислючить.
4. В постановлении акимата Келесского района от 22 июля 2020 года № 159 "Об установлении публичного сервитута" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5729):
пункт 3 ислючить.