Петропавл қаласы халқының нысаналы топтарына жататын тұлғаларының қосымша тізбесін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 17 наурыздағы N 308 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 сәуірде N 13-1-177 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2014 жылғы 17 сәуірдегі N 586 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 17.04.2014 N 586 қаулысымен
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабы 2-тармағына, 7-бабы 2) тармақшасына сәйкес Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Преамбула жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 20.11.2013 N 2208 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
1. Петропавл қаласы халқының нысаналы топтарына жататын тұлғаларының мына қосымша тізбесі белгіленсін:
1) ұзақ уақыт жұмыс істемеген тұлғалар (бір жылдан астам);
2) өз еркімен жұмыстан босаған тұлғалар;
3) 29 жасқа дейінгі жастарды қоса;
4) 50 жастан асқан тұлғалар;
5) уақытша және маусымдық жұмыстарға қатысқан тұлғалар;
6) толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған тұлғалар;
7) еңбекақысы сақталусыз демалыста жүрген тұлғалар;
8) өндірістің тоқтап тұруына байланысты уақытша жұмыспен қамтылмаған тұлғалар.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы  Петропавл қалалық әкімдігінің 2012.06.15 N 1106 Қаулысымен
2. «Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі нысаналы топтарға қосымша енгізілген тұлғаларды жұмыспен қамтуға жәрдемдесу және әлеуметтік қорғау жөніндегі шараларды уақытында қамтамасыз етсін.
3. Қала әкімдігінің мына қаулыларының күштері жойылды деп танылсын:
«Петропавл қаласы халқының нысаналы топтарына жататын тұлғаларының қосымша тізбесін белгілеу туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі № 444 қаулысы (2009 жылғы 24 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімде тіркелген № 13-1-152, 2009 жылғы 1 мамырдағы «Қызылжар нұры» № 18, 2009 жылғы 1 мамырдағы «Проспект СК» № 18 газеттерінде жарияланған);
«Петропавл қаласы халқының нысаналы топтарына жататын тұлғаларының қосымша тізбесін белгілеу туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі № 444 қаулысына қосымшалар енгізу туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 1 шілдедегі № 741 қаулысы (2009 жылғы 23 шілдедегі нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімде тіркелген № 13-1-156, 2009 жылғы 7 тамыздағы «Қызылжар нұры» № 32, 2009 жылғы 7 тамыздағы «Проспект СК» № 32 газеттерінде жарияланған).

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения города Петропавловска
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 17 марта 2010 года N 308. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 23 апреля 2010 года N 13-1-177. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 17 апреля 2014 года N 586
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 17.04.2014 N 586
В соответствии с пунктом 2 статьи 5, подпунктами 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 20.11.2013 N 2208
1. Установить следующий дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения города Петропавловска:
1) лица, длительно не работающие (более года);
2) лица, уволенные по собственному желанию;
3) молодежь в возрасте до 29 лет включительно;
4) лица старше 50 лет;
5) лица, принявшие участие во временных и сезонных работах;
6) лица, занятые в режиме не полного рабочего времени;
7) лица находящиеся в отпусках без сохранения заработной платы;
8) лица временно незанятые из-за простоя производства.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата  города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 15.06.2012 N 1106
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска» своевременно обеспечивать меры по содействию занятости и социальной защите лиц, дополнительно отнесенных к целевым группам.
3. Признать утратившим силу следующие постановления акимата города:
постановление акимата города Петропавловска от 14 апреля 2009 года № 444 «Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения города Петропавловска» (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-152 от 24 апреля 2009 года, опубликовано в газетах «Қызылжар Нұры» от 1 мая 2009 года № 18, «Проспект СК» от 1 мая 2009 года № 18);
постановление акимата города Петропавловска от 1 июля 2009 года № 741 «О внесении дополнений в постановление акимата города Петропавловска от 14 апреля 2009 года № 444 «Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения города Петропавловска» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-156 от 23 июля 2009 года, опубликовано в газетах «Қызылжар Нұры» от 7 августа 2009 года № 32, «Проспект СК» от 7 августа 2009 года № 32).

4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғ.Қ. Балтабаеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі, 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынасқа таралады.
Петропавл қаласының әкімі                  Н. Әшімбетов

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Балтабаеву Г.К.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования, распространяется на отношения возникшие с 1 января 2010 года.
Аким города Петропавловска                 Н. Ашимбетов