Май ауданы Малайсары ауылдық округінің "Арман" шаруа қожалығында шектеу шараларын енгізумен байланысты ветеринарлық режимді белгілеу туралы
Павлодар облысы Май ауданы Малайсары селолық округі әкімінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 қазанда № 4769 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Май ауданы Малайсары селолық округі әкімінің 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Май ауданы Малайсары селолық округі әкімінің 13.01.2016 № 4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Май аудандық аумақтық инспекциясының мемлекеттік бас ветеринариялық-санитариялық инспекторының ұсынысы негізінде, Малайсары селолық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Май ауданы Малайсары ауылдық округінің Жаңасарай бөлімшесінде және Малайсары ауылдық округі Малайсары ауылының "Елубай" жайлауында орналасқан "Арман" шаруа қожалығының аумағында жылқылардың ринопневмония ауруының анықталуына байланысты шектеу шараларымен бірге ветеринарлық режим тағайындалсын.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Май аудандық аумақтық инспекциясы" (келісім бойынша), "Май ауданының ветеринария бөлімі" (келісім бойынша) мемлекеттік мекемелері анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринарлық-санитарлық ахуалды қамтамасыз ету үшін тиісті ветеринарлық-санитарлық іс-шараларды жүргізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Селолық округінің әкімі С. Өмірбеков
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринарлық бақылау және қадағалау
Комитетінің Май аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы Н. Жұмабаев
2015 жылғы "25" қыркүйек
"Май ауданының ветеринария
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы Б. Жакупов
2015 жылғы "25" қыркүйек

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий в крестьянском хозяйстве "Арман" Малайсаринского сельского округа Майского района
Решение акима Малайсаринского сельского округа Майского района Павлодарской области от 25 сентября 2015 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 октября 2015 года № 4769. Утратило силу решением акима Малайсаринского сельского округа Майского района Павлодарской области от 13 января 2016 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Малайсаринского сельского округа Майского района Павлодарской области от 13.01.2016 № 4.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 7) статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Майского района, аким Малайсаринского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни ринопневмонии лошадей установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Арман", расположенного в отделении Жанасарай Малайсаринского сельского округа Майского района и на отгонном участке "Елубай" села Малайсары Малайсаринского сельского округа.
2. Государственным учреждениям "Майская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), "Отдел ветеринарии Майского района" (по согласованию) для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия.
3. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа С. Омирбеков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Майская районная
территориальная инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан" Н. Жумабаев
"25" сентября 2015 года
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
Майского района" Б. Жакупов
"25" сентября 2015 года