Ортадересін ауылдық округінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қарағанды облысының Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 3 маусымдағы № 23/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 9 маусымда № 3849 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 5 тамыздағы № 36/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 05.08.2016 № 36/01 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 18) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10 бабының 2 тармағының 9) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ортадересін ауылдық округінің аумағында ірі қара малдан пастереллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Ветеринариялық-санитариялық, сауықтыру және шектеу іс-шаралары Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес өткізілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтоғай ауданы әкімінің орынбасары Қ. Нөкешке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Әбеуова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
ауыл шаруашылығы Министрлігі
ветеринариялық бақылау және қадағалау
Комитетінің Ақтоғай аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
______________ М. Кулымжанов
03 маусым 2016 жыл

Об установлении ограничительных мероприятий на территории Ортадересинского сельского округа
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 3 июня 2016 года № 23/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 июня 2016 года № 3849. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Карагандинской области от 5 августа 2016 года № 36/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Карагандинской области от 05.08.2016 № 36/01.
В соответствии с подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с возникновением заболевания пастереллез среди крупного рогатого скота, установить ограничительные мероприятия на территории Ортадересинского сельского округа.
2. Провести ветеринарно-санитарные, оздоровительные и ограничительные мероприятия в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актогайского района К.Нокеш.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Әбеуова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Актогайская районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан"
__________М.Кулымжанов
03 июня 2016 год