Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Комсомольский ауылдық округінің Комсомольское ауылындағы "Кашин А.В. и К" қарапайым серіктестік түріндегі фермер шаруашылығы аумағында шектеу енгізе отырып ветеринариялық режимді белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Комсомольский ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 28 наурыздағы N 4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 31 наурызда N 3673 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Комсомольский ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 02 қыркүйектегі № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Комсомольский ауылдық округі әкімінің 02.09.2016 № 9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабы 7) тармақшасына сәйкес, Тимирязев ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 4 наурыздағы № 15-12/45 "Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Комсомольский ауылдық округінің Комсомольское ауылындағы "Кашин А.В. и К" қарапайым серіктестік түріндегі фермер шаруашылығы тиесілі учаскеде жылқылардың ринопневмониясы бойынша шектеу іс-шараларының ветеринариялық режимін белгілеу туралы" ұсынымының негізінде, округ әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Комсомольский ауылдық округінің Комсомольское ауылындағы "Кашин А.В. и К" қарапайым серіктестік түріндегі фермер шаруашылығы аумағында жылқылардың ринопневмония ауруының анықталуына байланысты шектеу енгізе отырып ветеринариялық режим белгіленсін.
2. Ошақты жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешенін жүргізу кезінде шектеу енгізіле отырып ветеринариялық режим белгіленеді.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 4 наурыздан пайда болған қатынастарға таралады.
Ауылдық округтің әкімі Т. Байдалин

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничения на территории фермерского хозяйства в форме простого товарищества "Кашин А.В. и К" село Комсомольское Комсомольского сельского округа Тимирязевского района Северо - Казахстанской области
Решение акима Комсомольского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 28 марта 2016 года N 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 марта 2016 года № 3673. Утратило силу решением акима Комсомольского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 02 сентября 2016 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима Комсомольского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 02.09.2016 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Тимирязевского района от 4 марта 2016 года № 15-12/45 "Об установлении ветеринарного режима ограничительных мероприятий по ринопневмонии лошадей на участке, принадлежащем фермерскому хозяйству в форме простого товарищества "Кашин А.В. и К" село Комсомольское Комсомольского сельского округа Тимирязевского района Северо- Казахстанской области", аким округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим с введением ограничения, в связи с выявлением болезни ринопневмонии у лошадей на территории фермерского хозяйства в форме простого товарищества "Кашин А.В. и К" село Комсомольское Комсомольского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области.
2. Ветеринарный режим с введением ограничения устанавливается на период проведения комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очага.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 4 марта 2016 года.
Аким сельского округа Т. Байдалин