Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округінің Ақбұлақ ауылында ірі қара малға бруцеллез бойынша шектеу шараларын алып тастау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 8 шілдедегі № 9 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 шілдеде № 3837 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Занының 35-бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Занының 10-1 бабының 8 тармақшасына сәйкес, Уәлиханов ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық санитарлық инспекторының "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округінің Ақбұлақ ауылында ірі қара малға бруцеллез бойынша шектеу шараларын аяктаулы туралы" 2016 жылғы 1 шілдедегі № 16-11/194 ұсынысы негізінде, Ақбұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округінің Ақбұлақ ауылында ірі қара малға бруцеллезі бойынша шектеу шараларын аяктау туралы.
2. 2015 жылғы 8 мамырдағы № 155 "Солтүстік Қазақстан облысы Уалиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округінің Ақбұлақ ауылында ірі қара малға бруцеллез бойынша шектеу шараларын белгілеу туралы" Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің шешімі күшін жойылсын (2015 жылғы 20 мамырдағы № 3255 нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу реестрінде тіркелген, 2015 жылғы 8 маусымдағы № 25 "Кызылту", 2016 жылғы 4 қаңтардағы № 1 "Кызылту" газеттерінде жарияланған).
3. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Уәлиханов ауданы
Ақбұлақ ауылдық округінің
әкімі
М.С.Дүйсенов

О снятии ограничительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории села Акбулак Акбулакского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Акбулакского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 8 июля 2016 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 июля 2016 года № 3837
В соответствии с подпунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уалихановского района от 01.07.2016 года за № 16-11/194 " О снятии ограничительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории села Акбулак Акбулакского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области", аким Акбулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории села Акбулак Акбулакского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Акбулакского сельского округа от 8 мая 2015 года № 155 "Об установлении ограничительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота в селе Акбулак Акбулакского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3255 от 20.05.2015 года. Опубликованых в газетах "Кызылту" № 25 от 8 июня 2015 года, "Кызылту" № 1 от 4 января 2016 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким
Акбулакского сельского округа
Уалихановского района
Северо-Казахстанской области
Дюсенов М.С.