Шектеу іс-шараларын алу және Қобда ауданы Сөгәлі ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 20 шілдедегі № 7 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Сөгәлі ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 5 қазандағы № 8 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Қобда аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 9 қазанда № 3-7-180 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10–1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Қобда аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринарлық–санитарлық инспекторының 2018 жылғы 18 қыркүйектегі № 2-10-3/262 ұсынысы негізінде, Сөгәлі ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара малының құтырық ауруымен ауруына байланысты Сөгәлі ауылдық округі Қоғалы ауылында орналасқан "Кеңес" шаруа қожалығының аумағында белгіленген шектеу іс-шаралары алынсын.
2. Сөгәлі ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 20 шілдедегі № 7 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормотивтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3-7-174 болып тіркелген, 2018 жылғы 3 тамызда электрондық түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Сөгәлі ауылдық округінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қобда ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сөгәлі ауылдық округінің әкімі: А.М. Тастаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Сугалинского сельского округа Кобдинского района от 20 июля 2018 года № 7 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Сугалинского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 5 октября 2018 года № 8. Зарегистрировано Управлением юстиции Кобдинского района Департамента юстиции Актюбинской области 9 октября 2018 года № 3-7-180
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кобдинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 сентября 2018 года № 2-10-3/262, аким Сугалинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории крестьянского хозяйства "Кеңес" расположенного в селе Кугала, Сугалинского сельского округа в связи с выявлением болезни бешенства среди крупнорогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Сугалинского округа от 20 июля 2018 года № 7 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-7-174, опубликованное 3 августа 2018 года в Эталлонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Государственному учереждению "Аппарат акима Сугалинского сельского округа" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в управлении юстиции Кобдинского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталлонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действии со дня первого официального опубликования
Аким Сугалинского
сельского округа
А.М. Тастаев