Мойынқұм ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 396 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 4082 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3-бабының 7-тармағына, 6-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Мойынқұм ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мойынқұм ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары және индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Мойынқұм ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары және индекстерін бекiту туралы" Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 21 қыркүйектегі № 265 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3964 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 қазанында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. "Мойынқұм ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулыны Мойынқұм ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Мұратхан Тұрарханұлы Естаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Мұсаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облысы әкімдігінің
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары
басқармасының басшысы
________________Б.Жәнібеков
"_____" __________2018 жыл
Мойынқұм ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "29"
желтоқсандағы
№396 қаулысына қосымша
Мойынқұм ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері

Об утверждении перечня, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Мойынкумского района
Постановление акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 29 декабря 2018 года № 396. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 декабря 2018 года № 4082
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Мойынкумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Мойынкумского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Мойынкумского района от 21 сентября 2018 года № 265 "Об утверждении перечня, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Мойынкумского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3964, опубликованно 18 октября 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Коммунальному государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Мойынкумского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Мойынкумского района;
4) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Естаева Муратхана Турархановича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Мусаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель управления
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог акимата
Жамбылской области
______________Б. Джанибеков
"_____"___________2018 года
Приложение к постановлению
акимата Мойынкумского района
от "29" декабря 2018 года № 396
Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Мойынкумского района