Карантинді тоқтату туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2018 жылғы 10 қазандағы № 406 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 12 қазанда № 5-13-149 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 - бабының 1, 2 - тармақтарына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10 – бабының 2 – тармағының 10) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46 – бабының 2 - тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Катонқарағай аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2018 жылғы 5 қазандағы № 117 ұсынысы негізінде, Катонқарағай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Катонқарағай ауданы Солоновка ауылдық округінің "Полив" учаскесінде, Алтынбел ауылдық округінің "Подбелок" учаскесінде ірі қара мал арасында сібір жарасы ауруын жою бойынша ветеринарлық-санитарлық іс-шаралар кешенінің орындалуына байланысты белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. "Катонқарағай ауданы Солоновка ауылдық округінің "Полив" учаскесінде, Алтынбел ауылдық округінің "Подбелок" учаскесінде карантин белгілеу туралы" Катонқарағай ауданының әкімдігінің 2018 жылғы 21 қыркүйектегі № 363 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-13-148 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 28 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Нұрғожин

О снятии карантина
Постановление Катон-Карагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 10 октября 2018 года № 406. Зарегистрировано Управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 12 октября 2018 года № 5-13-149
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 10) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления руководителя Катон-Карагайской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан № 117 от 05 октября 2018 года, акимат Катон - Карагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с выполнением комплекса ветеринарно - санитарных мероприятий по ликвидации болезни сибирской язвы среди крупного рогатого скота, снять установленный карантин на участке "Полив" Солоновского сельского округа, "Подбелок" Алтынбельского сельского округа Катон - Карагайского района.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Катон-Карагайского района от 21 сентября 2018 года № 363 "Об установлении карантина на участках "Полив" Солоновского сельского округа, "Подбелок" Алтынбельского сельского округа Катон - Карагайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-13-148, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 28 сентября 2018 года).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Нургожин