Ақмола облысы Аршалы ауданы Михайлов ауылдық округі Ольгинка ауылының аумағында карантин тоқтату туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы Михайлов ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 18 қыркүйектегі № 19 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 қыркүйекте № 7386 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, Аршалы ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық–санитариялық инспекторының 2019 жылғы 02 қыркүйектегі № 336 ұсынуы бойынша, Михайлов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Аршалы ауданы Михайлов ауылдық округі Ольгинка ауылының аумағында малдарының сібір жарасының анықталуына байланысты белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. Аршалы ауданы Михайлов ауылдық округі әкімінің "Ақмола облысы Аршалы ауданы Михайлов ауылдық округі Ольгинка ауылының аумағында карантин белгілеу туралы" 2019 жылғы 20 тамыздағы № 15 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7328 болып тіркелген, 2019 жылғы 28 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Д.Бижанов

О снятии карантина на территории села Ольгинка Михайловского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области
Решение акима Михайловского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области от 18 сентября 2019 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 сентября 2019 года № 7386
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", по представлению главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Аршалынского района от 02 сентября 2019 года № 336, аким Михайловского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять карантин установленный в связи с выявлением сибирской язвы животных на территории села Ольгинка Михайловского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Михайловского сельского округа Аршалынского района "Об установлении карантина на территории села Ольгинка Михайловского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области" от 20 августа 2019 года № 15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7328, опубликовано 28 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственой регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Д.Бижанов