Май ауданы Көктүбек ауылдық округінің "Жанатай" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Май ауданы Көктүбек ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 27 маусымдағы № 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 шілдеде № 6455 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Май ауданы Көктүбек ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 20 қарашадағы № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Май ауданы Көктүбек ауылдық округі әкімінің 20.11.2019 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес, Көктүбек ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май ауданы Көктүбек ауылдық округінде орналасқан "Жанатай" шаруа қожалығының аумағында жылқылардың ринопневмания ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Май аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Май ауданының ветеринария бөлімі" (келісім бойынша) мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Көктүбек ауылдық
округі әкімі С. Сагинбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитетінің Май аудандық
аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Н. Жумабаев
2019 жылғы "25" маусым
"КЕЛІСІЛДІ"
"Май ауданының ветеринария
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Е. Ахметов
2019 жылғы "25" маусым

Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Жанатай" Коктубекского сельского округа Майского района
Решение акима Коктубекского сельского округа Майского района Павлодарской области от 27 июня 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 1 июля 2019 года № 6455. Утратило силу решением акима Коктубекского сельского округа Майского района Павлодарской области от 20 ноября 2019 года № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Коктубекского сельского округа Майского района Павлодарской области от 20.11.2019 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким Коктубекского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни ринопневмонии лошадей установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Жанатай", расположенного в Коктубекском сельском округе Майского района.
2. Государственному учреждению "Майская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), государственному учреждению "Отдел ветеринарии Майского района" (по согласованию) принять необходимые меры, вытекающие из настоящего решения.
3. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Коктубекского
сельского округа С. Сагинбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Майская районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного
контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан" Н. Жумабаев
"25" июня 2019 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел ветеринарии Майского района" Е. Ахметов
"25" июня 2019 года