Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Архангельск ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 12 наурыздағы № 13 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 наурызда № 5249 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес, Қызылжар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 29 қаңтарындағы № 01-11/04 ұсынысы негізінде, Архангельск ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Архангельск ауылдық округінің Архангельское ауылында бруцеллез ауру ошағының жойылуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Архангельск ауылдық округі әкімінің келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2018 жылғы 04 шілдедегі № 21 (2018 жылғы 11 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4828 болып тіркелген);
2) ""Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Архангельск ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 4 шілдедегі № 21 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 18 шілдедегі № 22 (2018 жылғы 02 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4845 болып тіркелген).
3. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Архангельск ауылдық
округінің әкімі
И. Рыбакова

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Архангельского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 12 марта 2019 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 марта 2019 года № 5249
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кызылжарского района от 29 января 2019 года № 01-11/04, аким Архангельского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в связи с ликвидацией очага бруцеллеза в селе Архангельское Архангельского сельского округа Кызылжарского района Северо - Казахстанской области.
2. Признать утратившими силу следующие решения акима Архангельского сельского округа:
1) "Об установлении ограничительных мероприятий" от 04 июля 2018 года № 21 (опубликовано 11 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4828);
2) "О внесении изменений в решение акима Архангельского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 4 июля 2018 года № 21 "Об установлении ограничительных мероприятий"" от 18 июля 2018 года № 22 (опубликовано 02 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4845).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Архангельского
сельского округа
И. Рыбакова