Отырар ауыл округі, Арыс ауылы Н.Құлымбетов көшесіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы Отырар ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 24 шілдедегі № 50 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 24 шілдеде № 5734 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Отырар ауданы Отырар ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 9 қазандағы № 87 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Отырар ауданы Отырар ауылдық округі әкімінің 09.10.2020 № 87 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Отырар аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2020 жылғы 16 шілдедегі № 240 хатына сәйкес, Отырар ауыл округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құтыру ауруының шығуына байланысты Отырар ауыл округі, Арыс ауылы Н.Құлымбетов көшесіне шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Отырар ауданы әкімдігінің "Отырар ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Отырар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Отырар ауылдық округі әкімі Б. Төлбасы

Об установлении ограничительных мероприятий на улице Н.Кулымбетова села Арыс, Отырарского сельского округа
Решение акима сельского округа Отырар Отырарского района Туркестанской области от 24 июля 2020 года № 50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 24 июля 2020 года № 5734. Утратило силу решением акима Отырарского сельского округа Отырарского района Туркестанской области от 9 октября 2020 года № 87
Сноска. Утратило силу решением акима Отырарского сельского округа Отырарского района Туркестанской области от 09.10.2020 № 87 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании письма руководителя Отрарской районной территориальный инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 июля 2020 года № 240 аким Отырарского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением заболевания бешенства, установить ограничительные мероприятия на улице Н.Кулымбетова села Арыс, Отырарского сельского округа.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Отырарского сельского округа" акимата Отырарского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Отырарского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Отырар Б. Төлбасы