Шектеу іс-шараларын алып тастау және Отырар ауыл округі әкімінің 2020 жылғы 24 шілдедегі № 50 "Отырар ауыл округі, Арыс ауылы Н.Құлымбетов көшесіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы Отырар ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 9 қазандағы № 87 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 9 қазанда № 5833 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Отырар аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2020 жылғы 23 қыркүйектегі № 348 хатының негізінде, Отырар ауыл округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құтыру ауруының ошақтарын жоюға қатысты барлық ветеринарлық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты Отырар ауылдық округі, Арыс ауылы Н.Құлымбетов көшесінде шектеу іс-шаралары алынып тасталсын.
2. Отырар ауыл округі әкімінің 2020 жылғы 24 шілдедегі № 50 "Отырар ауыл округі, Арыс ауылы Н.Құлымбетов көшесіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 5734 тiркелген, 2020 жылғы 30 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешiмiнiң күшi жойылды деп танылсын.
3. Отырар ауданы әкімдігінің "Отырар ауыл округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Отырар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Отырар ауылдық округі әкімі Д. Үсетов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Отырарского сельского округа от 24 июля 2020 года № 50 "Об установлении ограничительных мероприятий на улице Н.Кулымбетова села Арыс, Отырарского сельского округа"
Решение акима Отырарского сельского округа Отырарского района Туркестанской области от 9 октября 2020 года № 87. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 9 октября 2020 года № 5833
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании письма руководителя Отрарской районной территориальный инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 сентября 2020 года № 348 аким Отырарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на улице Н.Кулымбетова села Арыс Отырарского сельского округа в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очагов заболевания бешенством.
2. Признать утратившим силу решение акима Отырарского сельского округа от 24 июля 2020 года № 50 "Об установлении ограничительных мероприятий на улице Н.Кулымбетова села Арыс, Отырарского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5734, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 июля 2020 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Отырарского сельского округа" акимата Отырарского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Отырарского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Отырар Д. Үсетов