Шектеу іс-шараларын алып тастау және Төлеби ауданы әкімдігінің Аққұм ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 21 қаңтардағы № 02 "Аққұм ауылдық округі Жаңаұйым ауылы Көктерек көшесіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің Аққұм ауылдық округi әкiмiнiң 2020 жылғы 18 наурыздағы № 6 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 19 наурызда № 5507 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасындағы "Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46 бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық басқару және қадағалау комитетінің Төлеби аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2020 жылғы 16 наурыздағы № 02-05/75 ұсынысы негізінде Төлеби ауданы әкімдігінің Аққұм ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Иттің құтыру ауруының ошақтарын жоюға қатысты барлық ветеринарлық іс-шаралар (егу жұмыстары, залалсыздандыру) кешенінің жүргізілуіне байланысты Аққұм ауылдық округіне қарасты Жаңаұйым ауылы Көктерек көшесіне шектеу іс-шаралары алынып тасталсын.
2. Төлеби ауданының "Аққұм ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің 2020 жылғы 21 қаңтардағы № 02 "Аққұм ауылдық округі Жаңаұйым ауылы Көктерек көшесіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5385 болып тіркелген және 2020 жылы 10 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жариланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Төлеби ауданының "Аққұм ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін ;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима сельского округа Аккум от 21 января 2020 года № 02 "Об установлении ограничительных мероприятий на улице Коктерек в населенном пункте Жанауйым сельского округа Аккум Толебийского района"
Решение акима Аккумского сельского округа акимата Толебийского района Туркестанской области от 18 марта 2020 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 19 марта 2020 года № 5507
В соответсвии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя территориальный инспекции Толебийского района Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 марта 2020 года № 02-05/75 аким сельского округа Аккум акимата Толебийского района РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на улице Коктерек в населенном пункте Жанауйым сельского округа Аккум в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очагов с заболеванием собак бешенством.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Аккум от 21 января 2020 года № 02 "Об установлении ограничительных мероприятий на улице Коктерек в населенном пункте Жанауйым сельского округа Аккум района Төлеби" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5385 и опубликовано эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 февраля 2020 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Аккумского сельского округа" Толебийского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решение в Республиканском государственнном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решение направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Төлеби ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққұм ауылдық округінің әкімі Б. Рахимов

3) размещение настоящего решение на интернет-ресурсе акимата Толебийского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решение оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Аккумского сельского округа Б. Рахимов