Шектеу іс-шараларын алып тастау және Төлеби ауданы Бірінші Мамыр ауылдық округі әкімінің 04.02.2020 жылғы № 08 "Төлеби ауданы Бірінші Мамыр ауылдық округі Жаңажол ауылының Жігер көшесіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданының Бірінші Мамыр ауылдық округi әкiмiнiң 2020 жылғы 22 сәуірдегі № 19 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 22 сәуірде № 5575 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8 тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Төлеби аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 07 сәуір 2020 жылғы № 02-05/118 ұсынысы негізінде, Төлеби ауданының Бірінші Мамыр ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Иттің құтырық ауруының ошақтарын жоюға қатысты ветеринариялық іс шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты Төлеби ауданы, Бірінші Мамыр ауылдық округінің Жаңажол елді мекені Жігер көшесіне шектеу іс -шаралары алып тасталсын.
2. Төлеби ауданы Бірінші Мамыр ауылдық округінің әкімінің 2020 жылғы 04 ақпандағы № 08 "Төлеби ауданы Бірінші Мамыр ауылдық округі Жаңажол ауылының Жігер көшесіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5395 болып тіркелген және 2020 жылы 21 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Төлеби ауданының "Бірінші Мамыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күнен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Репспубликасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Первомаевского сельского округа от 04.02.2020 года № 8 "Об установлении ограничительных мероприятий по улице Жигер села Жанажол Первомаевского сельского округа Толебийского района"
Решение акима Первомаевского сельского округа Толебийского района Туркестанской области от 22 апреля 2020 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 22 апреля 2020 года № 5575
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя территориальный инспекции Толебийского района Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 7 апреля 2020 года за № 02-05/118 аким Первомаевского сельского округа Толебийского района РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на улице Жигер в села Жанажол Первомаевского сельского округа в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очагов с заболеванием собаки бешенством.
2. Признать утравшим силу решение акима Первомаевского сельского округа от 04 февраля 2020 года № 08 "Об установлении ограничительных мероприятий по улице Жигер села Жанажол, Первомаевского сельского округа Толебийского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5395 и опубликовано в эталоном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстана в электронном виде 21 февраля 2020 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Первомаевского сельского округа Толебийского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Төлеби ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бірінші Мамыр ауылдық
округінің әкімі Н. Қосалиев

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Толебийского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Первомаевского сельского округа Н. Косалиев