Шектеу іс-шараларын алып тастау және Жетісай ауданының Жаңа ауыл ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 11 "Жетісай ауданының Жаңа ауыл ауылдық округі Жаңа ауыл елді мекені Мамыт ата көшесінен Байқоңыр Достар, Ұлы Жібек жолы көшелеріне дейінгі аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Жетісай ауданы Жаңа ауыл ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 27 наурыздағы № 34 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 27 наурызда № 5523 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жетісай аудандық аумақтық инспекция басшысының 2020 жылғы 20 наурыздағы № 02-03/116 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында Жетісай ауданының Жаңа ауыл ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бір бас иттің Құтыру ауруының ошақтарын жоюға қатысты ветеринариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты Жетісай ауданының Жаңа ауыл ауылдық округі, Жаңа ауыл елді мекені Мамыт ата көшесінен Байқоңыр, Достар, Ұлы Жібек жолы көшелеріне дейінгі аумағына шектеу іс-шаралары алып тасталсын.
2. Жетісай ауданының Жаңа ауыл ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 11 "Жетісай ауданының Жаңа ауыл ауылдық округі Жаңа ауыл елді мекені Мамыт ата көшесінен Байқоңыр, Достар, Ұлы Жібек жолы көшелеріне дейінгі аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5379 болып тіркелген, және 2020 жылы 28 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Жетісай ауданының "Жаңа ауыл ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында бекітілген тәртіппен:
1) Осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) Осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;

О снятии органичительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима сельского округа Жана ауыл Жетысайского района от 20 января 2020 года № 11 "Об установлении органичительных мероприятий на территории от улице Мамыт ата до улицы Байконур, Достар и Улы Жибек жолы населенного пункта Жана ауыл, сельского округа Жана ауыл Жетысайского района"
Решение акима сельского округа Жана ауыл Жетысайского района Туркестанской области от 27 марта 2020 года № 34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 27 марта 2020 года № 5523
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О Ветеринарии", и на основании представления руководителя Жетысайской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 марта 2020 года за № 02-03/116 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким сельского округа Жана ауыл Жетысайского района РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятий на терретории к западу от улице Мамыт ата до улицы Байконур, Достар и Улы Жибек жолы населенного пункта Жана ауыл, сельского округа Жана ауыл в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов бешенства одной собаки.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Жана ауыл Жетысайского района от 20 января 2020 года № 11 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории от улицы Мамыт ата до улицы Байконур, Достар и Улы Жибек жолы в населенного пункта Жана ауыл, сельского округа Жана ауыл Жетысайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5379 опубликовано в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 января 2020 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Жана ауыл" Жетысайского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решение в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решение акима направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Жетісай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауылдық округі әкімінің көмекшісі Б.Пакизеевке жүктелсін.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңа ауыл ауылдық округі әкімі Н. Бахтияров

3) размещение настоящего решение на интернет–ресурсе акимата Жетысайского района после его официального опубликования;
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на помощника акима сельского округа Б.Пакизеева.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Жана ауыл Н. Бахтияров