Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Құмқұдық ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 24 ақпандағы № 7 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 25 ақпанда № 8067 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Құмқұдық ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 21 шілдедегі № 14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Құмқұдық ауылдық округі әкімінің 21.07.2021 № 14 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Әйтеке би аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 29 қаңтардағы № 2-8/12 ұсынысының негізінде, Құмқұдық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әйтеке би ауданы, Құмқұдық ауылдық округінде орналасқан "Миялытау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Шилібөгет жайылымы аумағында жылқылардың ринопневмониясы анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Әйтеке би ауданының "Құмқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Е. Амитова

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Кумкудукского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 24 февраля 2021 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 февраля 2021 года № 8067. Утратило силу решением акима Кумкудукского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 21 июля 2021 года № 14
Сноска. Утратило силу решением акима Кумкудукского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 21.07.2021 № 14 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года"О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Айтекебийской районной территориальной инспекции Комитета Ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 января 2021 года № 2-8/12, аким Кумкудукского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории пастбища Шилібөгет товарищества с ограниченной ответственностью "Миялытау" расположенного в Кумкудукском сельском округе Айтекебийского района, в связи с выявлением болезни ринопневмония лошадей.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Кумкудукского сельского округа" Айтекебийского района в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Е. Амитова