Шектеу іс-шараларын алу және Әйтеке би ауданы Құмқұдық ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 24 ақпандағы № 7 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Құмқұдық ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 21 шілдедегі № 14 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 шілдеде № 23655 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағының 4-тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы ауылшаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Әйтеке би аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2021 жылғы 8 сәуірдегі № 2-8/54 ұсынысының негізінде, Құмқұдық ауылдық округінің әкімі ШЕШТІМ:
1. Әйтеке би ауданы Құмқұдық ауылдық округінде орналасқан "Миялытау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Шилібөгет жайылымы аумағында жылқылардың ринопневмониясы ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралар жүргізілуіне байланысты шектеу іс-шаралары алынсын.
2. Әйтеке би ауданы Құмқұдық ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 24 ақпандағы № 7 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8067 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Әйтеке би ауданының "Құмқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Е. Амитова

О снятии ограничительных мероприятии и признании утратившим силу решения акима Кумкудукского сельского округа Айтекебийского района от 24 февраля 2021 года № 7 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Кумкудукского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 21 июля 2021 года № 14. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июля 2021 года № 23655
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Айтекебийской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстана от 8 апреля 2021 года № 2-8/54, аким Кумкудукского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные на территории пастбища Шилібөгет товарищества с ограниченной ответственностью "Миялытау" расположенного в Кумкудукском сельском округе Айтекебийского района, в связи с проведением комплекса ветеринарных-санитарных мероприятий по ликвидации болезни ринопневмония лошадей.
2. Признать утратившим силу решение акима Кумкудукского сельского округа Айтекебийского района от 24 февраля 2021 года № 7 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8067).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Кумкудукского сельского округа" Айтекебийского района в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Айтекебийского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Е. Амитова