Шектеу іс-шараларын алу және Ақтөбе облысы Қобда ауданы Өтек ауылдық округі әкімінің 2019 жылдың 23 желтоқсандағы № 3 "Өтек ауылдық округінің Өтек ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Өтек ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 8 маусымдағы № 12 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 маусымда № 23014 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабының 1 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қобда аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 12 мамырдағы № 2-11-3/97 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Өтек ауылдық округінің Өтек ауылы аумағында мүйізді ірі қара малдарының арасында бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шараларының жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары алынсын.
2. Ақтөбе облысы Қобда ауданы Өтек ауылдық округі әкімінің 2019 жылдың 23 желтоқсандағы № 3 "Өтек ауылдық округінің Өтек ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Ақтөбе облысы Қобда ауданы Өтек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін, Қобда ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ө. Ищанов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Отекского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 23 декабря 2019 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятии села Отек Отекского сельского округа"
Решение акима Отекского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 8 июня 2021 года № 12. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 июня 2021 года № 23014
На основании пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпункта 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора "Кобдинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 мая 2021 года № 2-11-3/97 РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Отек Отекского сельского округа, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Отекского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 23 декабря 2019 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятии села Отек Отекского сельского округа".
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Отекского сельского округа Кобдинского района Актюбинского области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Кобдинского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Ө. Ищанов