Шалқар ауданы бойынша азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн айқындау туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 26 ақпандағы № 37 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 1 наурызда № 8071 болып тіркелді
Ескерту. Қазақ тіліндегі шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 12.12.2022 № 402 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18, 139 баптарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес, Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шалқар ауданы бойынша азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
Ескерту. Қазақ тіліндегі шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 12.12.2022 № 402 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Шалқар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 сәуірдегі № 88 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6071 болып тіркелген, 2019 жылғы 18 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылсын.
3. "Шалқар ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны Шалқар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шалқар ауданының әкімі Ж. Жидеханов
КЕЛІСІЛДІ:
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев
"___" _________ 2021 жылғы

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности по Шалкарскому району
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 26 февраля 2021 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 марта 2021 года № 8071
Сноска. Заголовок решения на казахском языке в новой редакции, текст на русском языке не меняется постановлением акимата Шалкарского района Актюбинской области от 12.12.2022 № 402 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 18, 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года и статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Шалкарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности по Шалкарского району, согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 решения на казахском языке в новой редакции, текст на русском языке не меняется постановлением акимата Шалкарского района Актюбинской области от 12.12.2022 № 402 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу постановление акимата Шалкарского района от 4 апреля 2019 года № 88 "Об определении перечня должностей специалистов в области образования, социального обеспечения, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6071, опубликованное 18 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Государственному учреждению "Отдел экономики и бюджетного планирования Шалкарского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Шалкарского района.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Шалкарского района Ж. Жидеханов
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев
"___"__________ 2021 года

Шалқар ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 26 ақпандағы № 37 қаулысына қосымша
Шалқар ауданы бойынша азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтiк қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 12.12.2022 № 402 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Лауазымдардың атауы
Мәдениет саласындағы мамандардың лауазымдары
1
Аудандық маңызы бар мемлекеттік мекемесінің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының кітапхана менгерушісі
2
Аудандық маңызы бар мемлекеттік мекемесінің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының сектор басшысы
3
Мәдени ұйымдастырушы (негізгі қызметтер)
4
Кітапханашы
Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандардың лауазымдары
1
Қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер

Приложение к постановлению акимата Шалкарского района от 26 февраля 2021 года № 37
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности по Шалкарскому району
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Шалкарского района Актюбинской области от 12.12.2022 № 402 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование должностей
Должности специалистов в сфере культуры
1
Заведующий библиотекой государственного учреждения и государственного коммунального предприятия районного значения
2
Руководитель сектора государственного учреждения и государственного коммунального предприятия районного значения
3
Культорганизатор (основных служб)
4
Библиотекарь
Должности специалистов в сфере социального обеспечения
1
Социальный работник по уходу за престарелыми и лицами с инвалидностью