Шектеу іс –шараларын тоқтату және Баянауыл ауданы Қызылтау ауылдық округ әкімінің "Баянауыл ауданы Қызылтау ауылдық округінде орналасқан "Адильхан" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2021 жылғы 24 мамырдағы № 1-21-03 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Баянауыл ауданы Қызылтау ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 22 қыркүйектегі № 1-21-06 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 28 қыркүйекте № 24539 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағына сәйкес, Баянауыл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 29 шілдедегі № 2-19/170 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Баянауыл ауданы Қызылтау ауылдық округінде орналасқан "Адильхан" шаруа қожалығының аумағында ірі қара малдың құтыру ауруының жою бойынша кешенді ветеринариялық- санитарлық іс – шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Баянауыл ауданы Қызылтау ауылдық округ әкімінің "Баянауыл ауданы Қызылтау ауылдық округінде орналасқан "Адильхан" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2021 жылғы 24 мамырдағы № 1-21-03 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22822 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылтау ауылдық округінің әкімі Ж. Мажитов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Кызылтауского сельского округа Баянаульского района "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Адильхан" расположенного в Кызылтауском сельском округе Баянаульского района" от 24 мая 2021 года № 1-21-03
Решение акима Кызылтауского сельского округа Баянаульского района Павлодарской области от 22 сентября 2021 года № 1-21-06. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 сентября 2021 года № 24539
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Баянаульского района от 29 июля 2021 года № 2-19/170 РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бешенства крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории крестьянского хозяйства "Адильхан" расположенного в Кызылтауском сельском округе Баянаульского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Кызылтауского сельского округа Баянаульского района "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Адильхан" расположенного в Кызылтауском сельском округе Баянаульского района" от 24 мая 2021 года № 1-21-03 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 22822).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылтауского сельского округа Ж. Мажитов