Шектеу іс-шараларын тоқтату және Ертіс ауданы Сілеті ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 27 тамыздағы "Ертіс ауданы Сілеті ауылдық округі Сілеті ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 5 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы Сілеті ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 14 қаңтардағы № 2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 14 қаңтарда № 7185 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 - бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ертіс ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 2-19/652 ұсынысы негізінде, Сілеті ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс ауданы Сілеті ауылдық округінің Сілеті ауылының аумағында ірі қара мал арасында бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық – санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ертіс ауданы Сілеті ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 27 тамыздағы "Ертіс ауданы Сілеті ауылдық округінің Сілеті ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 5 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6932 болып тіркелген, 2020 жылғы 5 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сілеті ауылдық округі әкімі К. Жусупбаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Селетинского сельского округа Иртышского района от 27 августа 2020 года № 5 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Селета Селетинского сельского округа Иртышского района"
Решение акима Селетинского сельского округа Иртышского района Павлодарской области от 14 января 2021 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 января 2021 года № 7185
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Иртышского района от 14 декабря 2020 года № 2-19/652, аким Селетинского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно - санитарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Селета Селетинского сельского округа Иртышского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Селетинского сельского округа Иртышского района от 27 августа 2020 года № 5 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Селета Селетинского сельского округа Иртышского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6932, опубликованное 5 сентября 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Селетинского сельского округа К. Жусупбаев