Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Еркінқала ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 11 мамырдағы № 199 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 мамырда № 4950 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы Еркінқала ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 30 қыркүйектегі № 734 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы Еркінқала ауылдық округі әкімінің 30.09.2021 № 734 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің "Атырау қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2021 жылғы 28 сәуірдегі № 08-5/201 хатына сәйкес, Еркінқала ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еркінқала ауылдық округіне қарасты Сарыөзек учаскесінің тұрғыны У. Махамбетовтың мүйізді ірі қара малынан құтырық ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Еркінқала дәрігерлік амбулаториясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды алу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Еркінқала ауылдық
округінің әкімі
М. Кумаргалиев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Еркинкалинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 11 мая 2021 года № 199. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 мая 2021 года № 4950. Утратило силу решением акима Еркинкалинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 30 сентября 2021 года № 734 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Утратило силу решением акима Еркинкалинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 30 сентября 2021 года № 734 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", письмом государственного учреждения "Атырауская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 28 апреля 2021 года № 08-5/201 аким Еркинкалинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с возникновением болезни бешенство у крупного рогатого скота жителя участка Сарыозек Еркинкалинского сельского округа Махамбетова У.
2. Рекомендовать коммунальному государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Еркинкалинская врачебная амбулатория" Управления здравоохранения Атырауской области (по согласованию) принять необходимые меры, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Еркинкалинского
сельского округа
М. Кумаргалиев