Шектеу іс-шараларын тоқтату және Атырау қаласы Еркінқала ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 11 мамырдағы № 199 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Еркінқала ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 30 қыркүйектегі № 734 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 5 қазанда № 24627 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағына сәйкес және Атырау қаласының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 27 шілдедегі № 08-5/355 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Атырау қаласы Еркінқала ауылдық округі Сарыөзек учаскесінің тұрғыны У. Махамбетовтың жеке ауласының аумағында құтыру ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Атырау қаласы Еркінқала ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 11 мамырдағы № 199 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4950 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Еркінқала ауылдық
округінің әкімі
М. Кумаргалиев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Еркинкалинского сельского округа города Атырау от 11 мая 2021 года № 199 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Еркинкалинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 30 сентября 2021 года № 734. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 октября 2021 года № 24627
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно – санитарного инспектора города Атырау от 27 июля 2021 года № 08-5/355, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории частного скотного двора У. Махамбетова, жителя Сарыозекского участка Еркинкалинского сельского округа города Атырау, в связи с проведением комплексных ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бешенства.
2. Признать утратившим силу решение акима Еркинкалинского сельского округа города Атырау "Об установлении ограничительных мероприятий" от 11 мая 2021 года № 199 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4950).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Еркинкалинского
сельского округа
М. Кумаргалиев