Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Сағыз ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 106 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 желтоқсанда № 26250 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға ауданы Сағыз ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 24 наурыздағы № 18
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға ауданы Сағыз ауылдық округі әкімінің 24.03.2022 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қызылқоға ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 7 желтоқсандағы № 11-10/271 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Атырау облысы Қызылқоға ауданы Сағыз ауылдық округі Сағыз ауылы аумағында ірі қара малдың жұқпалы ринотрахеит, вирустық диареясы ауруларының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сағыз ауылдық округінің әкімі Н. Әбишан

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Сагизского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 22 декабря 2021 года № 106. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2021 года № 26250. Утратило силу решением акима Сагизского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 24 марта 2022 года № 18
Сноска. Утратило силу решением акима Сагизского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 24.03.2022 № 18 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кызылкогинского района от 7 декабря 2021 года № 11-10/271 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Сагиз Сагизского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области, в связи с возникновением болезни инфекционный ринотрахеит, вирусная диарея крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
аким Сагизского сельского округа Н. Әбишан