Шектеу іс-шараларын тоқтату және Бәйдібек ауданы Алғабас ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 18 наурыздағы № 15 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Бәйдібек ауданы әкімдігінің Алғабас ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 21 маусымдағы № 34 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 маусымда № 23156 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабының 2 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Бәйдібек аудандық аумақтық инспекциясының 2021 жылғы 11 мамырдағы № 08-02-07/143 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. К.Алиевтің мүйізді ұсақ малдары арасында бруцеллез ауруын жою бойынша ветеринариялық іс-шаралар кешенінің толық жүргізілуіне байланысты Алғабас ауылдық округі Таңатар ауылы, Ж.Қауымбаев көшесінің аумағында белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Алғабас ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2021 жылғы 18 наурыздағы № 15 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6112 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Бәйдібек ауданы Алғабас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) оның ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Бәйдібек ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алғабас ауылдық округ әкімі Қ. Төлепов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима сельского округа Алгабас района Байдибек от 18 марта 2021 года № 15 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима сельского округа Алгабас акимата Байдибекского района Туркестанской области от 21 июня 2021 года № 34. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июня 2021 года № 23156
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления Байдибекской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 мая 2021 года за № 08-02-07/143 РЕШИЛ:
1. В связи с полным проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди мелкого рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории улицы Ж.Кауымбаева, села Танатар сельского округа Алгабас К.Алиева.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Алгабас "Об установлении ограничительных мероприятий" от 18 марта 2021 года № 15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6112).
3. Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Алгабас района Байдибек" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата района Байдибек после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Алгабас Қ. Төлепов