Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы Әлімтау ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 9 шілдедегі № 21 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 шілдеде № 23477 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Сарыағаш ауданы Әлімтау ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 14 қазандағы № 32 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Сарыағаш ауданы Әлімтау ауылдық округі әкімінің 14.10.2021 № 32 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Түркістан облыстық аумақтық инспекциясы Сарыағаш ауданының Бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 28 мамырдағы № 08-02-07/199 ұсынысы негізінде және жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында, ШЕШТІМ:
1. Бруцеллез ауруының шығуына байланысты Түркістан облысы Сарыағаш ауданы Әлімтау ауылдық округі Әлімтау елді мекенінің жайылымның мал қорасы аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Сарыағаш ауданы Әлімтау ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Сарыағаш ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысы, Сарыағаш ауданы,
Әлімтау ауылдық округі әкімі З. Маликов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Алимтау Сарыагашского района Туркестанской области от 9 июля 2021 года № 21. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 июля 2021 года № 23477. Утратило силу решением акима сельского округа Алимтау Сарыагашского района Туркестанской области от 14 октября 2021 года № 32
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Алимтау Сарыагашского района Туркестанской области от 14.10.2021 № 32 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного инспектора Сарыагашской районной ветеринарно-санитарной инспекции Туркестанской области территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 мая 2021 года № 08-02-07/199 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории скотного двора пастбища населенного пункта Алимтау Алимтауского сельского округа Сарыагашского района Туркестанской области в связи с возникновением заболевания бруцеллез.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Алимтау Сарыагашского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Сарыагашского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа
Алимтау Сарыагашского
района Туркестанской области З. Маликов