Шектеу іс-шараларын тоқтату және Созақ ауданының Жартытөбе ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 6 сәуірдегі № 16 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Созақ ауданы Жартытөбе ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 29 қыркүйектегі № 30 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 қыркүйекте № 24592 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабы 1 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1 бабы 8)-тармақшасына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Созақ аудандық бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 3 маусымдағы № 08-02-07/206 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Бруцеллез ауруының ошақтарын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралар жүргізілуіне байланысты Созақ ауданы Жартытөбе ауылдық округі, Бабата ауылы № 3 көшесінің аумағында белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Созақ ауданының Жартытөбе ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 6 сәуірдегі № 16 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6147 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Созақ ауданының Жартытөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің Созақ ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жартытөбе ауылдық округінің әкімі Б. Есенқабыл

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима сельского округа Жартытобе Созакского района от 6 апреля 2021 года № 16 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима сельского округа Жартытобе Созакского района Туркестанской области от 29 сентября 2021 года № 30. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 сентября 2021 года № 24592
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Созакского района Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 июня 2021 года за № 08-02-07/206, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия установленные на территории улицы № 3 село Бабата, сельского округа Жартытобе Созакского района, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллез.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Жартытобе Созакского района от 6 апреля 2021 года № 16 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6147).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Жартытобе Созакского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Созакского района.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
аким сельского округа Жартытобе Б. Есенқабыл