Шектеу іс-шараларын алу және Ж.Ералиев ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 4 наурыздағы № 27 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Жетісай ауданының Ж.Ералиев ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 24 мамырдағы № 91 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 мамырда № 22816 болып тiркелдi
"Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 46-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жетісай аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2021 жылғы 04 мамырдағы № 08-02-03/130 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Листериоз ауруының ошақтарын жоюға қатысты ветеринариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты Жетісай ауданының Ж.Ералиев ауылдық округі, Үтіртөбе елді мекеніндегі Жағалау көшесіне белгіленген шектеу іс-шаралары алып тасталсын.
2. Жетісай ауданының Ж.Ералиев ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2021 жылғы 04 наурыздағы № 27 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6083 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Жетісай ауданының "Ж.Ералиев ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Жетісай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жетісай ауданының Ж.Ералиев
ауылдық округі әкімі К. Акишев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима селького округа Ж.Ералиев от 4 марта 2021 года № 27 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима сельского округа Ж.Ералиев Жетысайского района Туркестанской области от 24 мая 2021 года № 91. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 мая 2021 года № 22816
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", пунктом 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления руководителя Жетысайской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 04 мая 2021 года № 08-02-03/130 РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на улице Жагалау в населенном пункте Утиртобе, сельского округа Ж.Ералиев Жетысайского района в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очагов с заболеванием листериоз.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Ж.Ералиев Жетысайского района от 04 марта 2021 года № 27 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6083).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Ж.Ералиев" Жетысайского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решение в Республиканском государственном учреждении "Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе акимата Жетысайского района после его официального опубликования;
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решения вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа
Ж.Ералиев Жетысайского района К. Акишев