Шектеу іс-шараларын алып тастау және Келес ауданы Бірлік ауылдық округ әкімінің 2021 жылғы 06 сәуірдегі № 5 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Келес ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 1 шілдедегі № 12 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 шілдеде № 23435 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 46-бабының 2-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес және Келес ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 01 маусымдағы № 08-02-03/160 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Уақ малдың бруцеллез ошақтарын жою бойынша ветеринариялық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты Келес ауданы Бірлік ауылдық округі Бірлік елді мекенінің Ақорда көшесіндегі шектеу іс-шаралары алып тасталсын.
2. Келес ауданы Бірлік ауылдық округ әкімінің 2021 жылғы 06 сәуірдегі № 5 "Келес ауданы Бірлік ауылдық округі Бірлік елді мекенінің Ақорда көшесінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6149 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Келес ауданы Бірлік ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімнің Келес ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бірлік ауылдық округінің әкімі О. Аристанбеков

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима сельского округа Бирлик Келесского района от 06 апреля 2021 года № 5 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима сельского округа Бирлик Келесского района Туркестанской области от 1 июля 2021 года № 12. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2021 года № 23435
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Келесского района от 01 июня 2021 года за № 08-02-03/160, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на улице Акорда населенного пункта Бирлик сельского округа Бирлик Келесского района в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очагов бруцеллеза мелкого рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Бирлик Келесского района от 06 апреля 2021 года № 5 "Об установлении ограничительных мероприятий на улице Акорда населенного пункта Бирлик сельского округа Бирлик Келесского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6149).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Бирлик Келесского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) обеспечить регистрацию данного решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Келесского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Бирлик О. Аристанбеков