Карантинді тоқтату және Қарағанды облысы Нұра ауданы Мұзбел ауылы әкімінің 2021 жылғы 13 желтоқсандағы №7 "Нұра ауданы Мұзбел ауылының аумағында карантиндік іс-шаралар белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Мұзбел ауылының әкімінің 2022 жылғы 3 ақпандағы № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 4 ақпанда № 26740 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Занының 27-бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Нұра аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 26 қаңтардағы № 02-13-34 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Қарағанды облысы Нұра ауданы Мұзбел ауылының аумағында ұсақ мүйізді малдың арасынан шешек ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шараларының жүргізілуіне байланысты, белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. Қарағанды облысы Нұра ауданы Мұзбел ауылы әкімінің 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 7 "Нұра ауданының Мұзбел ауылы аумағында карантиндік іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25868 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұзбел ауылының әкімі Е. Абаев

О снятии карантина и признании утратившим силу решения акима села Мұзбел Нуринского района Карагандинской области от 13 декабря 2021 года №7 "Об установлении карантинных мероприятий на территории села Мұзбел Нуринского района"
Решение акима села Мұзбел Нуринского района Карагандинской области от 3 февраля 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 февраля 2022 года № 26740
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Нуринской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 января 2022 года № 02-13-34, РЕШИЛ:
1. Снять карантин, установленный на территории села Мұзбел Нуринского района Карагандинской области, в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации оспы среди мелкого рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима села Мұзбел Нуринского района Карагандинской области от 13 декабря 2021 года № 7 "Об установлении карантинных мероприятий на территории села Мұзбел Нуринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25868).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким села Мұзбел Е. Абаев