О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 15/140 "О городском бюджете на 2009 год"
Решение Актауского городского маслихата № 15/140 от 16 октября 2009 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актау № 11-1-117 от 22 октября 2009 года.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением областного маслихата от 14 октября 2009 года № 19/221 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2008 года № 10/116 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2056 от 16 октября 2009 года), Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 15/140 «О городском бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-100, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 27 декабря 2008 года № 213-214), от 12 февраля 2009 года № 17/157 «О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 15/140 «О городском бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-106, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 28 февраля 2009 года № 36), от 17 апреля 2009 года № 18/165 «О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 15/140 «О городском бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-107, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 7 мая 2009 года № 78-79), от 7 мая 2009 года № 19/177 «О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 15/140 «О городском бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-108, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 23 мая 2009 года № 88), от 24 июня 2009 года № 20/182 «О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 15/140 «О городском бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-110, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 11 июля 2009 года № 115), от 20 июля 2009 года № 21/191 «О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 15/140 «О городском бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-112, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 4 августа 2009 года № 125), от 8 сентября 2009 года № 23/213 «О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 15/140 «О городском бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-115, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 17 сентября 2009 года № 150-151) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
«Утвердить городской бюджет на 2009 год согласно приложению в следующих объемах:
доходы – 11 290 253 тысяч тенге, в том числе:

Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы №15/140 "2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтау қалалақ мәслихатының 2009 жылғы 16 қазанның № 24/219 шешімі. Ақтау қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 22 қазанда № 11-1-117 тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 14 қазандағы № 19/221 «Облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 10/116 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылы 16 қазан № 2056 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Ақтау қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 15/140 «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-100 болып тіркелген, 2008 жылғы 27 желтоқсандағы № 207-208 «Маңғыстау» газетінде жарияланған), 2009 жылғы 12 ақпандағы № 17/157 «Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 15/140 «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-106 болып тіркелген, 2009 жылы 28 ақпандағы № 35 «Маңғыстау» газетінде жарияланған), 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 18/165 «Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 15/140 «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-107 болып тіркелген, 2009 жылы 7 мамырдағы № 75-76 «Маңғыстау» газетінде жарияланған), 2009 жылғы 7 мамырдағы № 19/177 «Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 15/140 «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-108 болып тіркелген, 2009 жылы 23 мамырдағы № 86 «Маңғыстау» газетінде жарияланған), 2009 жылғы 24 маусымдағы № 20/182 «Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 15/140 «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-110 болып тіркелген, 2009 жылғы 11 шілдесіндегі № 113 «Маңғыстау» газетінде жарияланған), 2009 жылғы 20 шілдесіндегі № 21/191 «Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 15/140 «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-112 болып тіркелген, 2009 жылғы 4 тамыздағы № 123 «Маңғыстау» газетінде жарияланған), 2009 жылғы 8 қыркүйектегі № 23/213 «Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 15/140 «2009 жылға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-115 болып тіркелген, 2009 жылғы 17 қыркүйектегі № 149-150 «Маңғыстау» газетінде жарияланған), төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын: «2009 жылға арналған қалалық бюджет қосымшаға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 11 290 253 мың теңге, соның ішінде:

налоговые поступления – 8 218 434 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 314 702 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 741 580 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 015 537 тысяч тенге;
затраты – 11 659 714 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 237 031 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 237 031 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 606 492 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 606 492 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 48 975 тысяч тенге;
погашение займов – 300 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 857 517 тысяч тенге».
В пункте 2:
в абзаце первом «17,2» заменить цифрой «22,4»;
в абзаце шестом цифру «15,7» заменить цифрой «7,9».
В пункте 3 подпункте 5) абзац шестнадцатый изложить в новой редакции следующего содержания: «ко Дню Конституции Республики Казахстан (30 августа)».
В пункте 7 цифру «25 516» заменить цифрой «10 373».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                     Е. Космаганбетов
Секретарь
городского маслихата                    Ж. Матаев
СОГЛАСОВАНО:
И.о. начальника ГУ «Актауский городской отдел
экономики и бюджетного планирования»
З. Толеш

салықтық түсімдер – 8 218 434 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 314 702 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 741 580 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 015 537 мың теңге;
2) шығындар – 11 659 714 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 237 031 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 237 031 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 606 492 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 606 492 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 48 975 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 300 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 857 517 мың теңге».
2 тармақтың:
бірінші абзацтағы «17,2» саны «22,4» санымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы «15,7» саны «7,9» санымен ауыстырылсын.
3 тармақтың 5) тармақшасында он алтыншы абзацы келесі
мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын: «Қазақстан Республикасының Конституциясы күніне (30 тамыз)».
7 тармақтағы «25 516» саны «10 373» санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         Е. Қосмағанбетов
Қалалық мәслихаттың хатшысы             Ж. Матаев
КЕЛІСІЛДІ:
«Ақтау қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
ММ бастығы м.а.
З. Төлеш